Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok, nemtudom mikor...

Pcos vagyok, nemtudom mikor van peteérésem ezért 2-3 naponta próbálkozunk, van értelme?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, jobb is ha nem nézitek az ovutesztet meg a görbét, kivéve persze, ha nőgyógyász kéri, ez a 2-3 nap tökéletes, inkább 2 legyen, mint 3 :):)
2009. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha igazolódott hogy megreped a tüsző, akkor azt mondják, hogy a 12. naptól a 20. napig kétnaponta kell együtt lenni. :)
2009. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,menzeszem után a 7.naptól elkezdtük és jó is nagyon,sokszor nem is gondolunk a babára :)

remélem lesz valami.

2009. jún. 21. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez gratula hogy nem gondoltok rá... nekem minden egyes alkalommal ott van az, hogy mi van ha most talán... PCO-s vagyok én is, nem is kicsit. De már javultam. :)
2009. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mióta vagy pcos?

Én majd 1 természetgyógyász(nőgyógyász)hoz fogok menni,hátha többre mennék vele.

2009. jún. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!