Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet jó és olcsó kislány...

Hol lehet jó és olcsó kislány trikót kapni 98-as méretben?

Figyelt kérdés
Kínaiban nem vásárolok, és olyat szeretnék ami még pár hónap múlva is megtartja a hosszát, szélességét, nem csavarodik el, nem feslik fel. Már nem szeretnék kísérletezni, találomra bevásárolni.

2012. okt. 26. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én mostanában mindhárom gyermekemre a turiból veszek ruhát, mert jó minőségűek és árban verhetetlen. Márkás, megkímélt állapotú ruhákat veszek így tizedáron... Persze, találni kell egy jó turit.
2012. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is turiból öltöztetem a kislányomat, nagyon szépen, igényesen szerintem. Folyamatosan vadászom a trikókat, de eddig csak 3-at sikerült találnom, az pedig nem elég egy hétre sem.:( Minden nap tisztát kap.

Ezért gondoltam, hogy a turi mellett azért néha megengedhetem magunknak, hogy új ruhát is kapjon szegény lányunk.:)

Nem vagyok "skót", de 1-2 ezret akkor sem adnék egy trikóért, pont azért, mert tudom, hogy a turiban 100-200 Ft ugyanaz a minőség.

Azt hiszem az egyik TIK TAK, a másik H&M, a harmadik pedig eredeti Hello Kitty (na erről fogalmam sincs, hogy milyen lehet.). Viszont mindháromnak az anyaga minőségi, még mindig olyanok mintha újak lennének, pedig turisak.

2012. okt. 26. 20:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, azért írtam, hogy már nem szeretnék kísérletezni, mert a 2 nagylányom idejében még nem voltak ilyen jó turik, boltok, nekik csak gagyi trikóik, ruháik voltak, innen onnan,amit kapni lehetett. Mind ócska, már a kukában végezték.
2012. okt. 26. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom milyen, de az auchanban 100.- ért lehet kapni :)
2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igaz, sima fehér trikó, de 700-ért vettem a brendonban. Nagyon jó minőségű, bírja a strapát, sok mosást.
2012. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szuper minőséget olcsón elég nehéz. Én az összes trikóját turkáltam. Sose volt trikója, és a családi napközben kérték, hogy legyen, így egyszerre kellett 5-10 db-ot venni, szóval az ezer forintos nem volt jó megoldás. Turkálóban max 100 ft volt egy db. Már egy éve hordja őket, semmi bajuk.
2012. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Voltunk tegnap trikó vadászaton: C&A, 3 különböző Tesco, Kenguru Kid (ezek vannak itt a környéken), de még válogatni sem tudok, mert ebben a méretben egy darab sincs, nemhogy még a minőséget kifogásolhatnám! :( Valószínű későn ébredtem és már megvettek mindent ami csak létezett.


Utolsónak köszönöm, de Scamp-ot nem merem bevállalni, tudom csúnya dolog, de a magyar ruhákban már nem bízom. Lehet, hogy sokat változott évek alatt a magyar ruhaipar, de ezen a téren előítéletes vagyok.

Kijavítom magam: kínait és magyart nem veszek (mármint kínai boltból nem veszek)


Közben találtam a neten új csomagokat, azokat fogom megvenni.

2012. okt. 28. 13:54
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le, gondolom a Scampos válaszoló lehetett, mert akkor jelent meg a százalék, amikor ő írt.


Miért nem lehet más vásárlási szokását, véleményét elfogadni úgy ahogy van?

2012. okt. 28. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csúnya dolog volt tőled, mert én nem pontoztam senkit...

A Scampos

2012. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!