Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengedjem a lányomnak, hogy...

Megengedjem a lányomnak, hogy állva pisiljen a szabadban?

Figyelt kérdés
5 éves, előre hord a nunija, mivel előről jobban látszik neki. Előre fele pisil vízszintesen, és nem lefele. Állva kevésbé pisili le magát, mint guggolva. Pisilhet állva, vagy nem jó ötlet?

2012. okt. 25. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
nem jó ötlet
2012. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat. mindenkit szeretnék arra kérni, hogy fejtse ki véleményét.
2012. okt. 25. 22:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy elölről jobban látszik neki?
2012. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
nem jó ötlet, nemi identitászavarhoz fog vezetni.
2012. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
nem,ennyi idősen már biztos nem engedném meg neki
2012. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha áll a kislány a nunija nem a föld felé "néz" hanem jobban előre, ezért pisili előre fele vízszintesen. A wc-n nem engedem neki, hogy állva pisilijen, bár néha eljátsza, de nem örülök neki. A szabadban, ha úgy könnyebb neki, akkor ott miért ne? Megmagyarázom neki, hogy itt lehet, de máshol nem.
2012. okt. 25. 22:09
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen megzavarodna, hogy a fiúk pisilnek állva, és akkor ő miért pisil így.
2012. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy lányod van? Nem értem hogy nézhet egy "nuni" bármerre is, főleg, hogy jobbra előre. Egyébként szerintem sem jó ötlet, tényleg nem fogja tudni, hogy fiú-e vagy lány!
2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocs. nem jobbra, hanem jobban.
2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen lányom van. És tényleg úgy megy neki a pisi, ahogy leírtam. Úgy látom, hogy felfogja mi a szitu, és tudja, hogy ő kislány, nincsenek problémái. Azt mondja azért pisil inkább állva a szabadban, mert nem szeretne pisis lenni, pisilne szívesen lányosan, ha menne neki, de elfogadja, hogy neki így megy jobban, és nem csinál ügyet belőle.
2012. okt. 25. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!