Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek adventi naptárba...

4 évesnek adventi naptárba ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Minden ötletet szívesen fogadok, kisebb, nagyobb, olcsó és még olcsóbb :)) verzióban is!
2012. okt. 26. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gabszem ***** válasza:
ici-pici édességek, kis hűtőmágnesek (karácsony elött szoktak árulni hóembereset, mikulásosat a vásárokban).
2012. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Wc papírgurigából lesz a naptár, már majdnem megvan a 24 db. Ebbe gyűjtök ötleteket.

2012. okt. 26. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly varrtam egy csodaszép adventi naptárt a családnak. 3 gyerek +a férjem. Jó nagy zsebeket tettem rá, hogy mindenkinek legyen benne valami. Vettem sok zacskó csokit, kilós finom gumicukrot, és ezeket tettem a zsebekbe felváltva. Férjemnek likőröset, ő ezt szereti:) Egyáltalán nem volt olcsó, sajnos manapság már a csokik sem olcsók, igaz, volt benne Raffaelo, és hasonlók. Én úgy gondoltam, hogy egy évben egyszer megengedhetjük magunknak, hogy "drágább" édességet kapjunk.

Jut eszembe, a kicsinek összeszedtem a nagyok által évek alatt összegyűjtött pici plüssöket, helyesebb dolgokat, és ő azt is talált a zsebekben, de mindig a csoki volt a sláger, főleg az izgalom, hogy ma melyik fajta lesz. Volt vagy 10 féle.

Szerintem a csokinál nincs jobb!

Esetleg menj be 100 forintos boltba, ott mindenféle nyavalyát lehet kapni, de tapasztalat, hogy ezek fél óra múlva a fiókban kötnek ki a többi kacat mellé és soha többet elő nem kerülnek, csak mondjuk iskolai zsákbamacska vásár akción:)

2012. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyomtathatnál karácsonyi kifestőt az is kerülhetne bele.

[link]

2012. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A zöme biztos csoki, cukorka lesz.

A kifestő jó ötlet!

Köszönöm!

2012. okt. 26. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Karácsonyi mese, vers.
2012. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy egy zacskó pudingport tettem bele, és aznap amikor az került sorra, puding volt a desszert. Vagy muffinkapszlit, és aznap muffint sütöttünk.

Aszalt/kandírozott gyümi is jó. Veszel egy zacsival és elosztod több felé. Színes ceruza, vagy zsírkréta színenként szétosztva több zacsiba is kerülhet egy csomag.

2012. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én valószínüleg egy 24 db-os kirakót veszek, annak a darabjait osztom el, ügyelve arra, hogy mindig olyat találjon, amit be tud illeszteni a képbe (tehát pl. elsején és másodikán nem a kép két különböző oldaláról két kirakó darabot, hanem egymás mellett részeket), plusz egy pici mézeskalácsot teszek mellé, minden nap más formájút.

A színezők nyomtatása is jó lehet.

a lányok a minden napra egy hajcsat verziónak is örülnek.

Az én lányom rózsaszín mániás, rajzolni is legtöbbször csak rózsaszínnel hajlandó, így túl egyszínűek a rajzai, ezért arra is gondoltam hogy valahogy megpróbÁlok összeszedni 24 rózsaszín árnyalatot zsírkrétában, ceruzában, filctollban. Mind különböző lenne egy kicsit, de mégis mind rózsaszín.

Amúgy mi is gurigákból csináljuk a naptárat :)

2012. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én gyufásdobozból csinálom az adventi kalendárt, és a csokin kívül süthető gyurmából formázott figurák is lesznek benne. (Mondjuk nekem korábbról van itthon sok süthető gyurma, így arra nem kell beruházni.)
2012. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!