Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos gyerekek anyukái,...

Kruppos gyerekek anyukái, ilyen időben is kiviszitek a kicsit?

Figyelt kérdés

Most volt az első befulladásunk 1 hete.Én nem tudom megoldani,hogy ne vigyem ki,ha a nagyobbakkal megyek,mert nincs kire hagyni.Reggel pedig mennünk kell ügyintézőbe is:(

De félek tőle.

Ti hogy csináljátok?Nekem semmit nem mondtak:(



2012. okt. 28. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mind a két fiam kruppos volt, már kinőtték. Nekem azt mondta az orvos a friss levegő a legfontosabb. Mindig ki kell vinni. Az ősz a legveszélyesebb, ez a ködös esős idő, de akkor is ki kell vinni!!! Mi sokszor aludtunk nyitott ablak mellett, volt hidegpárásítónk, mert a krupposoknak pontosan a benti száraz fűtött levegő nem tesz jót, a kinti hideg az igen! Remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!