Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen vacak időben hogy...

Ilyen vacak időben hogy "fárasszam le" a lakásban másfél éves lányomat?

Figyelt kérdés
Egész nap esik az eső, látom rajta, hogy menne, persze én is. Kellene bentre valami, amivel mozoghat egy kicsit. Mit ajánlotok? Ja, és ne legyen drága.
2012. okt. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
adj porszivot a kezébe :) segitsen meg törölgessen addig se unatkozik
2012. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezen már túl vagyunk.:) És minden nap nem fogja lekötni.
2012. okt. 29. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi voltunk sétálni! 11 hónaposnál a babakocsira esővédő huzatot tettem, a 3,5 évesre meg esőkabátot és bélelt gumicsizmát adtam. :-) A kicsi jót aludt, a nagy meg pocsolyázott. :-D

És már 2 órája alszik mindkettő! Hurrá!!!

2012. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos szakadt az eső. Olyankor azért mégse.
2012. okt. 29. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz a fiam már lassan 2,5 éves lesz,de nagyon szereti a zenét,mi táncolni szoktunk,meg tornázni.Közbe jókat szórakozunk a vicces mozgásokon:)

esetleg bébitaxi amivel körbe körbe megy a szobán,mi most újra elővettük,jobban szereti,mint anno..:)

2012. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor valószíűleg a szomszédok nem alszanak, vagy másik szobában (már ha érdekelnek) akkor zenét, rádiót, számítón valamit bekapcsolni, és mehet a táncikálás. Lehet tornázni is. Labdát elővenni, átgurulni rajta s hasonlók. Mi kiszoktunk menni lépcsőt számolni a lépcsőházba, és kikukucskálunk milyen idő van.
2012. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyfuggo,nem tudom mekkora a lakasotok,urhajosat szoktunk jatszani,mi vagyunk az urhajok,akiket kilottek a holdra,marsra,stb.aztan vissza a Foldre...feltartott kezzel szaladok,o meg utanam,nappalin at a konyhaig meg vissza,butorok arrebb tologatva.bekasat is szoktunk,en vagyok a beka anya,o meg bekagyerek,brekegve ugralunk,ugyanezt kigyoban,sziszegve kuszunk a foldon.van egy ugralo lova,azt is szereti!
2012. nov. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!