Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos fiam két hete...

26 hónapos fiam két hete mindent dobál. Játékokat, popsikrémet, kanalat, tálat, amit csak elér. Hogy kezeljem? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Próbáltam szép szóval, hogy eltörhet, ezért ne dobálja. Kiabáltam fejhangon, le se tojta. Nem figyeltem rá, ez sem izgatta, mégtöbb dolgot ledobált. Már a cipőt is úgy húzza le, hogy az a szoba másik végében landol.
2012. okt. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Lassan négyéves lányom is imád dobálózni, bár törkeny dolgokat már nem dobál szerencsére, de egy bögre azért apró darabokban végezte korábban az előszoba padlóján. Szóval ha olyat dobál, amit nem szabad (nálunk a szabály, hogy csak lufit meg labdát szabad dobálni, utóbbit nem a lakásban), vedd el tőle és tedd mondjuk egy napra "büntibe" pl hűtő tetejére (már nem a gyereket, hanem a játékot :))

Nálunk a lány szerintem kényszeresen dobál... :) Egyszerűen élvezi. Jobb, mint a körömrágás!

2012. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
életkori sajátosság. nézz utána. kinôvi idôvel :)
2012. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 analdisztroj válasza:
0%
b**** fejbe péklapáttal és akkor megtanulja a kis köcsög, hogy mit kell csinálnia!
2012. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, őszintén örülök, hogy a Te anyádnak sikerült téged fejbe b...nia, csak sajnos nem elég erősen, mert még mindig itt írogatsz....
2012. okt. 31. 13:31
 5/6 anonim válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos, és szinté mindent dobál. Sokszor bosszantó, de állítólag ez normális.
2012. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 hósan teljesen OK, de a fiam rég elmúlt 2 éves, tudja, hogy nem szabad és csakazértis dobál, még közli is, hogy "Ádi ezt most ledobja..." - és röhög.
2012. okt. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!