Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kínais csizma? Próbáltátok már?

Kínais csizma? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Egy éves kisfiamnak szeretnék csizmát venni. Tudom hogy egy jobb fajta 7-8-9000 forint.

Az lenne a kérdésem, hogy a kínais csizmák milyenek? Sajnos nem tudom annyit szánni rá mint amennyit szeretnék.


2012. okt. 29. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, így én is max 3e körül tudok általában egy cipőért, csizmáért, szandálért adni. Nekem eddig minden bevált, nem volt probléma.
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy értem, eddig nem volt semmilyen probléma, hogy nem a márkás cipőket hordták
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még problémám vele.
2012. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekünk az ortopéd orvosunk mondta, hogy kínai helyett vegyek inkább boby cipőt/csizmát, jó minőségű és olcsó, deichmannban 3-4.000.- körül vannak.

mi járunk rendszeresen mert ha valamiből csak 1-2 darab van akkor azt féláron adják, én rendszeresen 1500.- ért veszek szuper cipőket a gyerekemnek :)

2012. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Deichmannba mibdenképp benézek mert a Bobbie márkàt már ismerjük.

Meg nézem a kínait is. Ùgy érzem körülöttem csak Elephanten meg társai cipőt vesznek a szülők. Mert csak az a jò én meg leszek a szaranya ha nincs rá pénzem ... :-(

2012. okt. 29. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ma neztem a kinaiba, kiscsizma 3690 volt, a deichmannban ennel olcsobban lattam bobby shoest. Kinait sosem vennek, mert ezeket a cipoket nagy hajokkal szallitjak ami nyirkos es hogy ne seruljon gombaolo szerrel permetezik le, lehet is erezni a kinai cipokon a fura szagot. Szoval ez karos lehet a baba egeszsegere, igy en sosem veszek neki ilyet. Most is Bobby van neki, 2990 volt, oszi cipo.
2012. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak, én az aldiban veszes a téli bakancsot évek óta. meleg és vízálló. 3990 ft. A kínaiban magamnak szoktam venni, de beázik. A gyerekekkel nem kísérletezek. Ráadásul nem is annyival olcsóbb.
2012. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem bakancsot a Deichmann-ban, 4990 Ft-ért. Szerintem ez még egész jó ár, az Elefantan közel tízezer. Voltak megint féláron cipők, tornacipők, vettem is volna, csak nem volt a méretében. :(

Kínaiban max. habpapucsot, ilyeneket veszek, mert vagy olyan rossz a cipő, hogy a látványa sem szép, vagy annyiba kerül, mint egy Deichmann-os.

(Tegnap egyébként tele volt az üzlet gyerekrészlege vásárlókkal, egy szülőt se láttam, aki az Elenfanten-t vette volna le. Hidd el, sokaknak nem telik arra, hogy csak egy cipőt vegyen tízezerért.)

2012. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kínais cipőkről ezt nem is tudtam.

Hát az ismerőseim mind drága cipőt vesznek mEg akkor is ha nem telik rá....

Ma megnézem a Deichmant. :-)

2012. okt. 30. 07:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy cipőboltos eladó, ha nem telik drágább cipőre, akkor a D.D.Step cipők között nézzek szét. Az is kínai, de még megvehető, mert azok között a legjobb, "minőségi" darab. Ez a kínai "elit" márka.
2012. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!