Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes márkás, jó minőségű...

Érdemes márkás, jó minőségű szandált venni bölcsis benti cipőnek? Vagy jó a kínais is erre a célra? Esetleg a vászoncipő?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom. Nem tudom eldönteni hogy milyet vegyek. Sok gyerek csak egy vászon cipőcskében van bent. Viszont ha azt nézem, akkor meg most alakul ki a lábtartás, és csak jobb lenne a jobb minőség... Ha megtehetnétek/megtehetitek, milyet használtok ilyen célra?
2012. febr. 25. 07:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Bentre szerintem is elég egy egyszerű szandi vagy vászoncipő.Viszont amit hordani fog kint az legyen jó minőségű.
2012. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én bentre puhatalpú lilliputit vennék. Az tökéletes a lábának. És azt sem kell elfelejteni, hogy benn többet vannak, mint kinn, tehát nagyon fontos, hogy a lábának ne ártson, ami a kínai cipőkről nem mondható el.
2012. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Kislánykámnak eddig oviban vászoncipője volt, most cseréltük le neki dr.punto cipőre mert még nyárról jó volt rá.Mondjuki igazad van hogy ott is sokáig jó lesz rá.

Amúgy hanyas a kislányod lába?Mert nekem van 22-es( 13,5cm a belső hossza) szép asso szandálom...ha érdekel írj!

2012. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak a cipőjének kell a legjobb minőségűnek lennie, amelyiket a legtöbbet hordja.

Nem kell méregdrágának lennie, csak nem legyen gagyi.

2012. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

itt több jó érv is feljött.


amire figyelj hogy minöségben jó legyen.


de szerintem ne legyen kemény egyáltalán. lehet szuper benti cipöket kapni, ami hiába vászon, de úgy van megvarrva hogy tartsa a lábat de a talpa puha de nem sülyedös.

én rendes kemény talpú szandit nem adnék bentre. a talpnak fontos hogy megmaradjon az érzeéknysége, és pl kemény talpu cipöben mikor legugol, térdel, mászik tök mereven van a lába ami megint csak nem jó. a keményebb talp a kinti rossz utakon, szögeken, tüskéken kell hogy védjen. bent nem.

2012. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi első, de már 25 öst fogunk nézni. :) Egyébként nem egyszerű eldönteni, köszi az érveket mindenkinek!
2012. febr. 25. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:

nem adnék rá bölcsibe/oviba se kínait se vászoncipőt!

több mint 9 órát tölt ott, ebből most 1-2 órát vannak az

udvaron. nagyon fontos, hogy jól érezze magát a szandiba, ne izzadjon a lába, ne törje, ne nyomja, stb...

most maus cipője van, 3500.-ért vettem, ez azért nem megfizethetetlen. nyárra meg deichmannos szandit szoktunk venni, az 2-3000.-


valaki írta, hogy liliputit vinne be. mi is azzal kezdtük, de szóltak, hogy hozzunk szandált, mert ezt nem lehet :(

2012. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minket még egyelőre nem érint ez a dolog, de pár hónapja voltunk a Deichmannban, a fiamnak cipőt nézni.

Akkor tanakodott ott egy család az ilyen kis benti cipőcskékről. Apuka a drágábbat szerette volna, anyuka meg mondta, hogy "elég lesz az olcsóbb is, arra, hogy ellopják...".

Remélem felétek ezt az opciót nem kell figyelembe venni.

Én szeretném majd, ha oviban bent is megfelelő minőségű cipőben lehetne a fiam, ezért nagyon remélem, hogy ahova majd járunk, ott nem lesznek rejtélyes cipő eltűnések.

2012. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közben voltunk körülnézni, hát meg kell hogy állapítsam, hogy ilyenkor nem lehet szandit venni :( Szinte 1-2 db volt kirakva itt-ott, de választék szinte 0. Volt egy gyerekcipő bolt régebben, az meg bezárt :( Sok cipőboltban pedig nincs is gyerek cipő.

Közben eldöntöttem, hogy valószínűleg valami jó minőségű bőr szandit fogok venni, remélem hogy nem fog játszani az, hogy ellopják. Mondjuk nálunk egy kis zsákban vannak a benti cipők, ha nem használják. Szóval nincs szem előtt, így talán nem annyira csábító. Meg azért feltűnő ha valaki nagyon kutat a zsákok tartalmában.

2012. febr. 25. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Én bölcsikezdés előtt biztos ami biztos elvittem a fiamat ortopédiára.

Ott azt mondták, mivel napi 7-8 órát van a lábán, mindenképpen supináltat vegyek. Ilyet kapott:

[link]

2012. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!