Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakára kisgyereknek (18...

Éjszakára kisgyereknek (18 hónapos) milyen téli hálózsákot vegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Állandóan kitakarózik és felébred, hogy fázik. Az alábbiakra vagyok kíváncsi:

- Milyen hosszú legyen? Lányom most kb 82 cm.

- Éjszak 20/21 fok van, mennyire legyen vastag?

- Milyen anyagú, töltetű, bélésű?

- Miért jó a lábkidugós változat?

- Egyéb jó tanácsok a vásárláshoz?

- Hol lehet jó hálózsákot jó áron kapni?


2012. okt. 30. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

off:

aludt már hálózsákban???????????Mert ha nem akkor előbb kérj egyet kölcsön kipróbálásra!Közel nem biztos,hogy tűrni fogja :(

Én születése óta zsákban altatom.Van egy nagyon jó forrásom,nekem mindig Ő varrja a zsákokat,minden szezonra.Nagyon szép munka,és megbízható.ÉS nagyon korrekt ár.Vateráról ismerem egyébként,de csak tőle rendelek.Ha kell emailcím ,szívesen megadom!

2012. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 90 cm,de 110-es hálózsákja van,ebben nagyon kényelmesen elfér,a kisebbet nem szerette,állandóan tépte volna le magáról.Tavaly télen is ez a hálózsákja volt,akkor kb ő is 80 cm volt.Én bababörzén vettem brendonos paplanos hálózsák,szerintem kellően vastag neki.Esetleg vaterán is szétnézhetsz,ott is lehet jókat látni.

Azt nem tudom miért jó a lábkidugós,gondolom azért mert abban nincs korlátozva a mozgása,de én nem bánom hogy nem olyan,így legalább nem mászkál ki az ágyból.

2012. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is azt mondom ha nem aludtmeg zsakban akkor nem nagyon fogja turni.

Lanyom szuletesetol masfel eves koraig hasznalta, ekkor jott a nyar es meleg . Most 2 eves de mar kijar az agyabol nem adok ra zsakot. Kulfoldon elunk, de anyukam tavaly brendonba vett egy nagyon szepet.

2012. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben vettem tavaly 1000 Ft körül. Szép is, meleg is, kellemes tapintású, könnyen mosható. Egyetlen bajom vele, hogy kezdi kinőni.
2012. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

98-as méretet nyugodtan vehetsz.

lábkidugós felesleges, így is tudnak benne totyogni

cizárt fentről lefele kelljen összehúzni, különben nekivetkőzik.

Olyat NE, ami a vállánál patentos, mert ha feláll benne, kinyílik.


2,5 TOG-osat, ha használtan nézegetsz.

2012. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vok. cipzárt, bocsi :)
2012. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!