Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerkőcre ráadjátok...

3-4 éves gyerkőcre ráadjátok már jövőhéten a téli kabátot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ma is ráadtam.
2012. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen. 4 fok volt ma. Az már egy enyhébb téli nap.
2012. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már múlthéten is ráadtam....
2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze, én már mióta úgy viszem oviba.

Legfeljebb csak vékonyabban öltözünk alá.

2012. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én holnap ráadom, ma még 10 fok volt itt, jobban aláöltöztünk az őszi kabátnak, de holnap már csak kb. 5 fok lesz akkor már elbírja szerintem, főleg hogy biciklivel megyünk az oviba.
2012. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy holnaptól nagy kabizunk. Eddig a bélelt tavasziba járt, meg közel van az ovi is.
2012. okt. 28. 19:55
 7/13 anonim ***** válasza:
A téli kabátot már egész héten hordta (nem a legeslegvastagabbat, van egy extra kabátja is -20 fokra is), de kesztyűs és bélelt téli bakancsot, vastagabb sapkát ma délután kapott először.
2012. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor én vagyok a kivétel,én nem adtam még rá a téli kabátot.viszont rétegesen öltöztettem.nem fázott sőt beteg se lett és ahogy láttam nálunk az oviba senki nem volt téli kabátba,bélelt meleg kabátban és nadrágban igen.
2012. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok.

Ne haragudjatok, de az utolsó válaszoló most elbizonytalanított.

Mi a különbség a bélelt meleg kabát és a téli kabát között? Nekem egy és ugyanaz. Nálam a bélelt a polárral, és vagy vatelinnel bélelt kabát már téli.

Amit írtam, hogy extra meleg, az vastagon bélelt vatelinnel+ polár bélésű.

Ti nem így látjátok?

2012. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy értem a bélelt kabátot,hogy van benne bélés,de nem az a vastag meeleg pihe puha téli kabát,ez láthatóan sokkal vékonyabb,de ez is bélelt,nálunk még szinte mindenki ilyenbe öltözteti a gyerkőcöt.azt a meleg esetleg bundás kabátot én csak munuszban adom rá,és nálunk 10 fok volt egész nap,meg 8.ez még nem indololja a nagyon meleg vastag bélelt télikabátot.mert akkor nem tudok mit ráadni -15 fokban,hófúvásban.szóval én igy értettem a bélelt kabát fogalmát.mert hát egy szédzsekiben is van bélés.tehát nem a bélés tesz télivé egy kabátot,hanem hogy milyen vastag,mennyira meleg az a bélés.szerintem.
2012. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!