Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam reggel óta bágyadt,...

Kisfiam reggel óta bágyadt, egy órája hőemelkedése lett és sugárban kihányta a húslevest. Orvos csak holnap lesz. Rohanjak valami ügyeletre, vagy várjak? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 éves és még nem volt beteg, max. náthás. 3 hete bölcsis, ma reggel nem vittem, mert nyűgös volt és 11-ig aludt, ha keltegettem, akkor sírdogált. Inkább hagytam pihenni.
2012. okt. 30. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
ide irogass hülyeségeket nehogy orvoshoz vidd!
2012. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Irány az orvos! Ő azért van, mert felelősséggel meg tudja állapítani, hogy van e baja a gyereknek vagy nincs.
2012. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

ejnye de bunko vagy vagy csak rossza napod? ha van rá lehetöség vidd ügyeletre ha nincs diétáztasd és ha lázas hütöfürdözd és sok sok folyadék

holnap vidd dokihoz

2012. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Első: hülye vagy:

Kérdező: attól függ, van-e kocsitok, hogy éjjel ha tovább hány, netán hasa megy, tudod-e vinni. A kiszáradás a legnagyobb veszély. Ha nincs pisi, száraz a szája, acetonos a lehelete, rugalmatlan a bőre (csippentés után nem áll vissza eredeti helyzetbe), levert, akkor már baj van.

2012. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nő a foga esetleg? Egyébként meg valószínű, hogy valami vírust bekapott, hacsak nem összeevett pár dolgot, amit nem kellett volna. Egyébként meg másnak is lehet ez a tünete, én elvinném orvoshoz.
2012. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most alszik, kocsim nincs, de délután kihívom az ügyeletes orvost.
2012. okt. 30. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos elvinném, valószínű a bölcsiben összeszedett valamit, jobb, ha orvos látja. Lehet, hogy tudja is, hogy a körzetben esetleg van most valami...

Te is nyugodtabb leszel...szerintem

2012. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Ne hülyézzük már le az első válaszolót azért, mert tudja, hogy orvoshoz kell fordulni. Kedves Kérdező a világért se akarlak bántani és senki mást, aki ebben a témában tesz fel kérdéseket, de azért be kellene már látni, hogy senki nem orvos itt, senkinek a tanácsára nem szabad ilyen téren hallgatni. Igen, ha le se viszem, de felhívom az orvost. Elmondom mit látok és tapasztalok vele kapcsolatban. Ezek alap dolgok.
2012. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hívd le az orvost,az a biztos.
2012. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem vagyunk orvosok. Nem is azt kérdezte, milyen injekciót adjon be, hanem hogy vigye-e orvoshoz. Máskor lázas gyerekekről kérdezik ugyanezt, olyankor senkit se zavar, meg olyanokat írnak, hogy 38,5-ig csak hőemelkedés (ami egy baromság persze). A kérdező kisfia csak egyszer hányt, úgyhogy a kérdés éppenséggel feltehető. Bizonytalakodik néha az ember, azért van ez az oldal, hogy ilyenkor segítsünk egymásnak.


Az első meg milyen stílusban válaszolt már? Nehogy már engem kritizálj, amikor az őt vastagon megillető jelzőt leírom, amit egyébként mindenki más is gondolt szerintem, vagy még cifrábbakat (lásd értékelések), csak most épp én írtam le. De ha úgy gondolod, így kell csinálni, ahogy ő, akkor csak rajta, hajrá.

2012. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!