Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom tegnap estére...

Kislányom tegnap estére belázasodott (39C), de aztán szépen lement neki, reggel még hőemelkedése sem volt. Délután viszont (37,2C) volt neki, most meg feljebb ment (37,6) -ra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elvigyem orvoshoz? Elég ha csak holnap? Mert semmi más baja nincs! Nem köhög nincs megfázva, amikor olyan magas láza volt nem is látszott rajta,! N
2010. okt. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném..lehet,hogy csak a három napos lázban van benne...de lehet,hogy egyéb vírus van a szervezetében..biztonságosabb,ha látja a doki!Gyors gyógyulást!!:)
2010. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Adtál neki éjjelre lázcsillapítót? Ha leviszi neki rendesen akkor már szerintem így este nem fontos orvoshoz mennetek de én holnap reggel úgy kezdeném hogy elvinném. Nem tudom mennyi idős, de ez fogzástól is lehet, legalábbis mi azzal jártunk így. Mindenféleképpen elvinném orvoshoz, ő megtudja mondani hogy negatívak e a tünetek, ráhallgat, megnézi.
2010. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol mérted? Ez levont hő?

A 37.6 nem láz. Enyhe hőemelkedés. Ha nem lázasodik be, nem vinném.

A 3 napos láz tuti nem ez, mert ott 3 napig magas láza van, amit nem nagyon lehet csillapítani.

2010. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsónak: olvasd el újra a kérést,mert az első mondatban írtam, hogy láz,mert a 39fok az az!

2010. okt. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!