Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség! A kislányomnak már...

Segítség! A kislányomnak már napok óta nem múlik a pirosság, kipattogás a sunnusánál elég nagy területen. Mi a leghatásosabb módszer erre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha pelenka kiütés okozza,arra egy csodakenőcs:Alsol.Nekünk csak ez hozza rendbe kisfiam popsiját,kukiját.1 nap alatt már múlik is a pirosság,kipattogás.

2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb kikéne tapogatni h mitől lett olyan! Mennyi idős? És beteg e, szed e valami gyógyszert? Nállunk a bepanten segített 2 nap volt és a harmadikon már szép volt neki.
2012. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14 hónapos a kislányom és eddig még nem volt problémánk ezzel.nem váltottunk se krémet sem fürdetőt sem pelenkát.sudokrém és bephanten amit használunk
2012. nov. 1. 16:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg a hígabb széklet okozza?Nem szed semmi gyógyszert.
2012. nov. 1. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2012. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mármint eddig sudo és bepantent használtatok vagy csak most?

ha előbbi akkor ez is lehet az oka, ezek erős hámosítók, puncira egyébként se szabad kenni, nem hogy minden nap, hozzászokik a bőr, aztán egy kis pirosságnál már nem segítenek.

vidd le holnap orvoshoz, majd ő ír ki gyógyszertárit, lehet gombás fertőzis is a pelustól, akkor kevernek bele canestent is.

fürdővízbe tegyél kamillát és minél kevesebbet legyen rajta pelus!

van sima gyógyszertári popsikrém, orvos felírja és akkor filléres tétel, nagyon ajánlom, ha ilyet használsz akkor a sudo valóban segít egy kipirosodásnál

2012. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Neogranormon!
2012. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Pirosságra kend az ajánlott krémekkel én dokival iratattam fel mindig külö krémet de az én gyerekem sejhaja extra érzékeny volt. Ha hasmenése van akkor adj rá restore port az rendbe teszi és akkor az ok is elmúlik nem csak az okozat.

2012. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor Canesten krémet használok mert lehet a kaki miatt valami gombás fertőzés. Naponta 3szor vékonyan lehet kenni vele. 1-2nap és helyreáll.Nekünk is orvos ajánlotta.
2012. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget nagyon hasznos ötleteket kaptam :)
2012. nov. 9. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!