Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Véleményeznétek a lenti járgányt?

Véleményeznétek a lenti járgányt?

Figyelt kérdés

Gazdag nagybácsitól kapnánk Karácsonyra!2.5 éves a lányom.Szerintetek tetszene?Lakásban is tudna vele kicsit játszani?

[link]



2012. nov. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy vagy futóbringa vagy roller. A kettő együtt nem igazán jön össze.


Mi van, ha elakad a roller részben a gyermeked lába, miközben a lábbal hatja és ül a fekete ülő részen?!

Szerintem ez nem igazán célszerű.


Lehet, hogy tud valaki 2,5 évesen rollerezni, de inkább a futóbringa a célszerűbb.

Jobban megmozgatja a gyereket, és ha már dizájnt és divatot is nézni kell, akkor jelenleg mindenkinek az van.

2012. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem is fura. ki kellene próbálni. általában aminek elöl 2 kereke van az nehezebben mozog, de ha jó csapágyak vannak benne akkor akár lehet jó is.

aztán az ülö részt nem értem, el sem tudom képzelni hogy tudna vele menni, de mivel apró kerekei vannak csak sima aszfalton lenne jó, és lassan haladna vele.


Szerintem próbáljátok ki valahol elöször mert nem tuti hogy jó lesz.

2012. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!