Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elektromos kisautót...

Milyen elektromos kisautót vagy egyéb járgányt ajánlanátok 2 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Vettetek már ilyet vagy vennétek-e? Tapasztalatok érdekelnének, mert ugye nem olcsó játék.
2012. márc. 24. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk van egy elektromos autónk, a 2. szülinapjára kapta rokonoktól

hát ő oda volt érte nagyon, de én személy szerint nem vettem volna meg neki

12 V-os, ami elég erős, vagyis amint rányomott a pedálra, már ment is az autó ezerrel

2 évesen ehhez még nagyon kicsik szerintem, kormányozni még nem igazán tud, az utcára nem is engedtük ki vele, csak a kertben játszott, ahhoz meg baromi drága

én amondó vagyok, hogy a régi jó műanyag kismotor a legjobb egy 2 évesnek

2012. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is ajándékba vennénk:) De csak 6 V-os, tehát lassabb azért. Ha örülne neki és menne vele gyakran, az lenne a legfontosabb, azért is kérdezem.
2012. márc. 24. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:

első

a 6 V-os az jobb szerintem még ebben a korban

a kicsi biztos hogy odáig lenne érte :)

2012. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 6V-s terepjárónk van, és van hozzá "szülősegítő távirányító" is, amit addig lehet jól hasznosítani, amíg a lurkó meg nem tanul önállóan kormányozni, vezetni. A fiam az első szülinapjára kapta - onnantól nem ült babakocsiba, csak az autójába. :)


Ez egy olcsóbb modell, és sajnos az a 6V-s motor a legkisebb emelkedőnél is lelassul, olyankor sajnos meg kell tolni. :( Egyébként Vaterán vettük, egy éves garanciával, és - bár már 3 éves, és még mindig működik - a nyuszimotort, vagy a biciklit meg sem közelíti azon alkalmak száma, amikor használtuk.


Motorunk is van, egy bevásárlóközpontban akciósan vett, 3 kerekű, olcsóbb modell, de ennek sem volt igazán nagy sikere, mert a fiam szerint "nem lehet vele gyorsan menni"... :/

2012. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi3. szülinapra vettünk a lányomnak,Beleültettük,de mikor elindult úgy ordított benne,hogy csak na.Soha többet nem akart beleülni,el is tettük.Rá 1 évre született a fiam aki autómániás,most 2 éves,de már tavaly is ült benne.A miénken van egy kapcsoló.és a szülő által távirányítható,mert 2 évesen még nem is nagyon éri el a pedált,és biztonságosabb.6V-os,de a férjem vett bele még egy aksit,így már szuperül megy,most már összevesztek a lánnyal,ki menjen vele.
2012. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!