Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányféle gyurmakészletetek van?

Hányféle gyurmakészletetek van?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy nekünk már van egy, nagyon szeret vele játszani a Fiam. Érdemes megvenni még egyet? Vajon azzal is fog játszani? Vagy akkor már úgymond túl sok lenne a jóból?

Köszönöm



2012. nov. 4. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Te szerintem nagyon unatkozol, hogy ilyen felesleges izéket kérdezel. Ha most azt mondom, hogy vegyél, akkor veszel. Vegyél, az én kölyköm is sokat játszik vele, igne van 5 féle gyurmánk xD
2012. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kommentedre válaszolva, akkor nem csak én unatkozok ...


Legközelebb hasznos választ próbálj meg adni!

További szép napot!

2012. nov. 4. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, igaza van az elsőnek! Honnan tudhatnánk, hogy a gyereked fog-e vele játszani? És még fel vagytok háborodva, ha nem nektek tetsző hangnemben válaszol valaki egy ilyen bugyuta kérdésre! Mégis hogy tudnánk erre válaszolni??
2012. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én akkor szoktam neki újat venni, ha a régi már nem annyira használható. Pl. az én lányom sokszor összegyúrja a színeket és lesz egy (bocsánat) kakiszínű valami. Ha az a gyurmakészlet ami van még jó állapotú, akkor addig nem vennék, amíg azzal tud játszani.
2012. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A formázókra gondoltam, ami mondjuk spagettit nyom, vagy csillagot, s érdemes-e mondjuk fagyi-készítőt is venni?

Köszönöm

2012. nov. 4. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fiamnak reggelikészítő van, majom, meg fogorvosos szett. szereti mindet, szerintem érdemes.
2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Szép vasárnapot!
2012. nov. 4. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az én kislányom még kicsike, 20 hónapos. Karácsonyra fogja kapni az első készletét, de úgy tervezem, hogy többféle gyurmakészletet fogok neki beszerezni idővel :)Elég sokféle téma van: fagyi, hamburger, reggeliző, pizza, torták, stb. Szerintem érdekesek.
2012. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ma vettem egy készletet, és ez tuti, hogy tetszene a kisfiadnak, Moon Dough, kiskutyákat lehet vele készíteni, hozzá csontot, húst, tál kaját. Nagyon-nagyon jópofa! Az Auchanban vettem, 1.590 Ft-ba kerül.


[link]


A házikóba nyomkodod a gyurmát fölül, elfordítod a kart, és kész a kutyus. Nagyon szépen kidolgozták, aprólékos, szép pofival, tööök jó! Vannak formák a csonthoz, kutyatálhoz és húshoz.


Én Play Doh gyurmával próbáltam ki, tökéletes, külföldi oldalakon nagyon rossz kritikát kapott a hozzávaló Moon Dough gyurma. Azzal nem próbáltam, bár adnak két csomagot a szetthez.

2012. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! :)
2012. nov. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!