Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego dupló? Van alapcsomag?...

Lego dupló? Van alapcsomag? Hogyan érdemes vásárolmi, mivel kell kezdeni?

Figyelt kérdés

Van valami alapcsomag,amit meg kell először venni,ahhoz hogy utána tovább lehessen bővíteni,vagy hogy is működik ez??

Más fajta építője van már, 2 éves lánynak vennénk karácsonyra.


2012. nov. 5. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy adag legot, ami csak kockákból, alaplapból áll, majd ehez vettem olyan szetteket, amiben vannak emberek, állatok.

Ahoz hogy tudj egy házat, vagy bármit építeni, kell egy 3-4 db 50 db-os kocka csomag.

Teszveszen vaterán lehet használtan kapni kg-ra adják!

2012. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp most szereztünk be a fiamnak egy alapcsomagot. Az auchan-ban most akciós. Van már egy háziállatos csomagja, de azzal nem nagyon tudott mit kezdeni. Majd most...
2012. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a szettekkel kezdtem, amikben állatok, emberek vannak, és ahhoz vettem egy 80 db-os kockakészletet. Az én lányomat ugyanis már az elejétől jobban érdekelték az állatok és figurák, mint maga az építés. Egy nagy zöld alaplapot is érdemes venni.

Nálunk a kedvenc játéka, hogy felépítjük a doktornéni rendelőjét, ehhez kell a nyuszi+doktornéni szett, a nagymama+tyúk szett és 2 fehér kocka (egyik hosszabb az asztal, másik a szék), illetve állatok. A tyúk szettből vesszük az ajtót, tetejére rakjuk a két tetőt, és már kész is a rendelő. Jönnek az állatok, 2 éves kislányom mondja, hogy melyiknek mi a baja, a doktornéni meg meggyógyítja. Ezzel vagy fél órát is el tudunk szórakozni, nagyon szereti. Szóval nem feltétlenül kell sok kocka, hogy jót tudjatok játszani. Egyszerre megvenni egyébként nagyon költséges, nekünk több mint 1 év alatt jött össze több készlet, lehet kérni szülinapra, karácsonyra, stb a rokonoktól. Így könnyebb, mintha egyszerre és csak neked kéne megvenni.

2012. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi először kockákat vettünk meg alaplapot, utána embereket, majd össze-vissza, ami akciós éppen. Már az egy éves lányom is elbíbelődik vele, próbálja összerakni, meg adogatja a darabokat a toronyhoz (mondjuk neki a lego motor is a torony része) :D, a nagyobbikkal meg leginkább tornyot építünk, 2 méteresre elég a mostani készletünk. A lányom amúgy az ember figurákat szzerti nagyonm azokat próbálja beültetni az autóba, stb..
2012. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kétévesemnek egy kiegészítő csomagja van: oroszlán+teherautó+emberke+4 kocka. Tetszik neki, de inkább autózik vele. Karácsonyra az egyik előző hozzászóló által említett Auchanban kapható csomagot szeretnénk neki megvenni. Szerintem fordítva kellett volna csinálnunk, előbb a csomag, utána a kiegészítő. Azért kapta így, mert nemrég férjem üzleti ügyben Németországban volt, szeretett volna a fiának valami meglepetést hozni, de a városban csak vasárnap tudott bóklászni, egy játékboltot sem talált, a Duty Free-ben meg ez volt az egyetlen értelmes játék.
2012. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem kisfiam van de 22 honapos volt amikor megvettuk neki a lego duplo rendorseg csomagot. Ebbbe volt helikoper meg szirenazo rendor auto es mivel auto manias gondoltuk, hogy biztos imadni fogja. A nagysulok meg ugyan ekkor vettek meg neki a duplo tuzoltosagot (ez volt tavaly karacsonykor). Egyaltalan nem tudott mit kezdeni vele azon kivul, hogy a tuzoltoautot, rendorautot tologatta es a helikoptert reptette. Epiteni nem tudott mert meg a rendorsegrol meg tuzoltosagrol valo elkepzelese ugye nem volt meg nem tudta mit kezdjen vele. Aztan iden nyaron vettem neki eBay-rol egy 500db-s sima lego kockakbol allo szettet hasznlatam. Volt hozza 2 hatalmas alaplap es rengeteg kocka. Imadja!!! garazst, hazat, hidat... epit belolle az o kis elkepzelese szerint. Kapott hozza 4 db sima auto alapot amire lehet pakolni a kockakat meg ossze lehet oket kapcsolni. Sokkal jobban megerte ez mint a kesz csomagok. Sokkal jobban hasznalja a kepzelo erejet es jobban tud epiteni belolle megha csak egymasra is pakol. Ugyogy en kezdesnek inkabb a sima alaplap + kulombozo nagysagu kockak. Most karacsonyra a vonatot kapja es arra is lehet epiteni. A rendorseget meg a tuzoltosagot meg mindig nem hasznlaja pedig mar 33 honapos.
2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két hetente épít valamit a duplóból a fiam, a fa építőkockát meg minden áldott nap használja. Szerintem a sima legó sokkal jobb és tovább használható, én megkértem a családot, hogy kíméljenek meg idén karácsonykor és ne vegyenek duplót. Amúgy pont úgy van ahogy az előttem szóló írta, a tűzoltóautó lakókocsi... csak úgy van, mert még semmit nem csinált vele, az 1000 Ft.os gagyi tűzoltóautóval meg játszik. Egyszerűen nem is értem.

Ha van másfajta építője akkor én csak figurákat vennék.

2012. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!