Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig kapta...

Mennyi idős koráig kapta gyermeked a reggeli tejet/tápszert?

Figyelt kérdés

Az én kislányom másfél éves. Reggeli után (pár falat) kéri a tejet, cumisüvegből kapja. (Napközben pohárból iszik)

De reggelihez nem kér semmi folyadékot. Mikor jön az, hogy pl. vajaskenyér és tea/gyümölcslé/bármi lesz a reggelije és nem a cumisüveges tej?

Csak kíváncsiságból kérdezem, kinél hogy volt, vagy hogyan és mikor változik majd ez?


2012. nov. 6. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4,5 éves, kakaó a reggelije. nem cumisüvegből, de szívószállal. aztán ha épp van kedve, eszik az oviban.
2012. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
2 éves a lányom és még tápszert kap ha kér. Reggeli után is kap tápszert. Tobb vitamint tartalmaz, mint egy dobozos tej.
2012. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 éves, reggelente egy bögre kakaót iszik, este fogmosás előtt pedig egy bögre tejet.

(Nemrég még csőrösből itta, de már nem akartam rá újabb szilikonos részt venni, ezért váltottunk a bögrére.)

2012. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 évesen abbahagyta a szopit, a cumisüveget nem fogadta el, a tej, tápszer nem kellett neki. Úgyhogy nálunk soha nem volt csak folyadék a reggeli. Néha iszik kakaót vagy tejeskávét, de csak reggeli után.
2012. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 éves, ovis a fiam, reggel egy nagy pohár tejet, kakaót, tejeskávét iszik (fél 8 körül), más nem kell neki, oviban tízóraiznak 9től.
2012. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves, kakaó a reggelije. Én 27 vagyok, de a mai napig iszom reggel kakaót. :)
2012. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 évesem még mindig kakaót iszik reggel és este.

Ne akard, hogy ez megváltozzon, örülj, hogy megissza a kislányod a tejed. Teát, gyümölcslevet igyon napközben.

2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tejed = tejet

bocs

2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam

reggel amikor felkel,megiszik két deci tejet minimaxos szívószállal.minden reggel ő választ ízt

mást nem adok neki,mert 9-kor van tízórai az oviban,így szépen eszik

ha itthon van,akkor is így van,csak akkor fél kilenc körül eszik reggelit

2012. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 és fél éves lányom reggel és este is 2.5 dl kakaót iszik. Utána kb. 1 órával később reggelizik. (én is kakaózom reggel 31 évesen :) )
2012. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!