Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig itta gyermeked a...

Meddig itta gyermeked a reggeli, illetve esti kakaóját (vagy mást) cumisüvegből?

Figyelt kérdés
17 hónapos lányom még mindig abból issza.Próbálom a bögrére szoktatni, de olyankor csak pár kortyot iszik, ha cumisüvegből kapja, akkor az egészet megissza.Tanácstalan vagyok,hagyjam-e a cumisüveget?
2011. júl. 14. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Keresztfiam 4 éves és még mindig a reggeli és esti tejet cumisüvegből issza! Lefekszik az ágyába és úgy is issza!

17 hónaposnak még bőven belefér, hogy cumisüvegből igya szerintem!

2011. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven hagyhatod. A lányomat 2,5 évesen kezdtem leszoktatni, még akkor is nehezen ment.
2011. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Reggel még fekve úgy issza. 25 hónapos.

Még kicsi hozzá, nyugodtan hagyd, főleg, ha még ágyban inná...

2011. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2.5 évesen még abbol itta.egyik naprol a másikra elhagyta ,egyben a játszocumival.
2011. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ava87 ***** válasza:
Kb. két éves koráig. Napközben már nem volt cumisüveg két éves kora után, de a reggeli-esti kakaót még pár hónapig abból itta, utána áttértünk annál is a csőrös pohárra, aztán a rendes pohárra. Egy kivétel volt eddig, a nagyinál még pár hete is cumisüvegből itta, ha ott aludt, de legutóbb, amikor ott volt, mondta, hogy ő már nem kéri cumisüvegből, mert az babás, inkább bögréből, és akkor együtt kávéznak a nagyival :) Most lesz majd 4 éves nemsokára. Engem nem zavart, hogy ott még cumisüvegezik, nekem a nagymamám még 11-12 éves koromban is adott cumisüvegbe kakaót ha kértem :) Bár annak anyukám már nem örült, de ez ilyen ottani rituálé volt nekünk :)
2011. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam 21,5 hónapos, még abból issza, reggel például az ágyban fekve, azzal ébredezik. :)

17 hónapos gyereknél egyáltalán nem ciki, ne aggódj. Barátnőm 2,5 éves kisfia is abból issza még reggel és este.

2011. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20 hónapos kisfiam a reggeli és esti tápszert még cumisüvegből issza. Egyébként semmi mást. Napközben csőrösből, pohárból vagy sportkupakos üvegből iszik (újabban főleg az üveget szereti, a pohár idegesíti, mert sokat még nem tud belőle inni, keveset meg nyilván nem érdemes:D).

Ez a reggeli és esti összebújás, hajnalban még visszaalvás a tápszer után (szerencsés esetben) nekünk egy kis meghitt szertartás. Összebújunk hárman, a gyerek eszik, mi meg csak nézzük az apjával és még mindig hitetlenkedve csodáljuk azt az apró kis lényt!

2011. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat éves koráig. Azt mondta, ő fekve szeret inni. Ez a reggeli és esti tejre vonatkozott, és a vége felé már csak otthon, ő sem akarta, hogy mások lássák. Aztán tönkre ment az utolsó üveg, azóta bögréből iszik, szívószállal... Gondolom mire nősülni akar, majdcsak lemond erről is.
2011. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi Mindegyőtöknek!

Úgy látom bőven ráérünk még leszökni róla, hagyom :)

2011. júl. 14. 11:33
 10/14 anonim ***** válasza:
A lanyom 5(!) eves koraig itta abbol este. Akkor szuletett meg a kisteso. A pici most 17 honapos, most mar nem abbol iszik, mert elfogadja poharbol is. Nekem is konnyebb, mert nagyon nem szerettem mosogatni azt a csoros flakont.
2011. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!