Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalatok? Még nem...

Mik a tapasztalatok? Még nem rendeltem netes játékoldalról. Szerintetek megvegyem most a játékokat, vagy esetleg karácsonyig lesz még akció?

Figyelt kérdés
Lego duplót melyik oldalról érdemes rendelni,vagy egy ár lehet?
2012. nov. 6. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ird be a google-ba, hogy Lego Duplo és rengeteg dolgot kidob. Ott osszehasonlíthatod az árakat. Szerintem nem lehet probléma a rendeléssel, csak én a helyedben átvételkor fizetnék. Ne utalj elore. Biztos ami biztos. En már rendeltem netrol kiságyat, etetoszéket, hintalovat, cipot stb. Nem volt belole gond, azt kaptam, amit rendeltem. Karácsonyra én is ott nézegetem a játékokat.

26N

2012. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan oldal,h árgép.hu és itt össze vannak hasonlítva a különböző dolgok árai.

Én nem bánnám ha lenne vmi klassz akció karácsonyig,m kisfiamnak a duplo nagy farmot szeretném...

2012. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a tullitól nagyon sokszor rendeltem már, főleg, mert apukámék messze laknak, ahol nincs nagy választék, ezért megmondják mennyi a keret, és én megrendelem, de amit már tapasztaltam, hogy most a tulli-n, 15000 felett szállítanak ki ingyen, de tavaly, meg máskor 7000 volt a limit, így én figyelném ezeket. Legonál én eddig a kocoska.hu-t találtam a legolcsóbbnak.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én legot most az edigital oldalon néztem hogy jó árban van! szerintem onnan is fogom megrendelni.
2012. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!