Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HELP! Úgy néz ki, hogy a 4...

HELP! Úgy néz ki, hogy a 4 évesemnek ajakherpesze van, de nem vagyok benne biztos. Az lenne? Alsó ajkán (ajak és bőr vonala) fél cm átmérőjű piros, viszkető púp, olyan, mintha folyadék lenne benne. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy az pontosan hogy néz ki.

Most keveredett volna ki egy vírusos megfázásból :(

Tiszta ideg vagyok, mielőtt észrevettük, előtte fogdosta a 6 hónapos tesót. (aki szintén benne van a vírusos megfázásban)


2012. nov. 9. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ptikában lehet rá kapni kenőcsöt. Herpesin, de van valami más is, a patikus tudja melyik gyermeknek való!

Lányomnak 1 évesen volt először.

Férjemnek szokott lenni, nekem soha nem volt.

2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi gáz.Én lányomnak 4-hósan volt először.Azóta onnan tudom,hogy beteg lesz,hogy kijön a herpesze.Pár nap és lázas is lesz.Aztán ahogy jön múlik is.Kb 1 hét,ha kenem ha nem... :/
2012. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!