Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket raktok az adventi...

Miket raktok az adventi naptárba? :-)

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan adventi naptárt veszek, amiben nem csoki van, hanem apró mesekönyvek minden napra. Amik a mikulásról és az ajándékozás szólnak.
2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mesekönyveket fel lehet akasztani a karácsony fára is.
2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt kiskoromban tesóm által készített adventi naptáram, amúgy mindig csak olyan csokis volt, amit a boltban lehet kapni. :) Gyufásdobozokban voltak a meglepik minden nap, persze szépen ki volt festve, tök jól nézett ki, a lényeg, hogy egy gyufásdoboznyi hely volt minden napra. Apró kis csoki, egy-egy bonbon, gumicukor, szaloncukor volt benne. Ezekből 2-3 darab minden napra, szóval nagyon kis apróság volt, de nagyon-nagyon tetszett. :)

Gondolom te nagyobb helyben gondolkozol. Én biztos ilyeneket tennék bele: matrica, könyvjelző, kislánynak szép hajcsat, hajgumi, fülbevaló, hajpánt.

Különlegesebb toll, illatos radír, gyöngyök, lufi, kis karácsonyfadísz figura, hűtőmágnes, 1 illatos teamécses. Ha van valami hobbija a gyereknek, amit szeret, akkor ahhoz 1-1 kiegészítő. Vagy mondjuk aszalt gyümi, dió.

2012. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan adventi naptárat csináltatok amin kis zsebek és kis zsákocskák vannak.abba nem fér bele sok minden.pici autó,pici labdák,kis csoki,nyalóka,esetleg egy csomag zsírkréta,bonbon darabok.kekszek.piskóta darabod,esetleg mézeskalács formák,kisütve.hírtelen ennyi,még azt se tudom egyszerre tegyem bele az összeset,vagy minden nap egyet találjon meg.attól félek,hogy felmászik és egy óvatlan pillanatban megeszi,kinyitja az összeset,ki hogy csinálta ezt?
2012. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam két éves múlt, neki csokit nem nagyon érdemes venni, mert rajong érte. Tavaly vettem neki csokis naptárat, az ablakok nyitogatása tetszett neki, a csokit meg.... az elsőt kiköpte, a többit megetette velem. Nekem vannak itthon apró fa, festett karácsonyfadíszem, kis angyalkák, szánkózó gyerekek stb. Azok lesznek a zsebekben. Karácsonykor mindkét szobában a plafonra kifeszítünk damilt, amit sötétzöld boával tekerünk körbe( olyan hatása van, mintha fenyő girland lenne), advent idején azokra már teszünk kis díszeket (tavaly is így csináltunk, nagyon szép lett a lakás, a fiam imádta). Úgy tervezem, hogy minden nap kiveszünk egy díszt a naptárból és azt tesszük fel a kifeszített zsinórra.
2012. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fából készült, évente újra használható naptárunk van kis fiókokkal. Így advent közeledtével fogom az egyik fiókját, és beszabadulok egy kreatív hobbi (vagy hobbiművész, vagy mi) boltba, és keresek olyan kis tárgyakat, amelyek beleférnek. Például: kis csengettyű, fafigurák, kristályok, színes madártollak, gyöngyök, kis papírmasé golyók, mágnesek, kis nyomda, matricák, „formalyukasztó”, fából betűk… emelett azért van mondjuk rágó, kicsi csoki, mogyoró stb. is a fiókokban.
2012. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi matrica, hütőmágnes, kis figurás karácsonyfadísz, mikulás sapka, ilyesmi. 2 éves múlt a kislányom, imádja a kutyákat, így kutyás dolgok is fognak bele kerülni:-). Ha elfogy az ötlet, akkor Kinder csoki lesz 1-1 napra, de nem igazán szeretnék csokit adni.


Te miket raksz bele?

2012. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, de nem édességet szeretnék, azt nem szokott enni.
2012. nov. 10. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a joghurtos poharakat gyűjtöm, azokban lesznek a meglepik. Szépen be lesznek csomagolva és egy boára szalaggal felkötve. Lesz benne: lufi, zsírkréta, buborék fújó, csillagszóró, karácsonyi matrica, karácsonyfa díszek és pici Mikulás csoki, 1-1 szaloncukor. De minél kevesebb édességet rakok bele. Több napra fogok rakni elosztva lufit, díszeket, matricát.
2012. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok csokit raktam bele, közte kinder tojás is ajándékkal, de volt néhányban pisztácia, és zokni a kedvenc mesehősével. De azoknak nem örült annyira... :)
2012. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!