Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiadnak van játékkonyhája?...

Kisfiadnak van játékkonyhája? Érdemes venni neki? Ha van, mekkora, milyen fajta?

Figyelt kérdés

19 hónapos fiammal bajban vagyok, mit is kapjon karácsonyra. Szeret a konyhában sertepertélni mellettem, mindig húzza a széket, mászik fel, hogy ő "segít". :)

Millió autója van, nem igazán játszik velük, sok más fajta játéka is van, de nem nagyon kötik le.

A futóbiciklit, kismotort nem tartom jó ötletnek karácsonyra megvenni, ha úgyse tudná használni.


2012. nov. 10. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 2 gyermekem van a nagy Lány, a kicsi Fiú, és tavaly kapták, mindketten imádnak vele játszani!

Mi ilyet vettünk:

[link]

Üdv egy Anyuka

2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Mi a tescoban vettük, Kidiland v. valami hasonló márkájú, kb 7-8 ezer ft volt, tavaly karácsonyra kapta (2 éves múlt). Nagyon szereti azóta is. Sokkal egyszerűbb, mint az előttem szólóé :), de van kis mosogatója, 1 égős tűzhely, sütő, hűtő, evőeszközök, egy kis serpenyő és egy kenyérpirító. Egyébként hangokat ad, zenél.

Eleinte mi is tipródtunk, hogy az összes rokon mit fog szólni, hogy fiú létére konyhát kap. De amikor ők is látták, hogy az összes ajándékot félredobta és a konyhájában főzött, megértették miért :)

2012. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
nincs, de nem is vennék neki. Az számomra lánynak való játék. Oviban játszik vele, de itthonra nem vennék.
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tavaly vaciláltam, akkor volt 2 éves a fiam, végül nem kapott. Idén akartam venni, mert oviban szoktak játszani, már hajlottam felé, volt 1-2 nap, mikor főzőcskézett műanyag tálakkal, erre most inkább a piacozás, orvososdi a nagy sláger. Így inkább pénztárgépet kap, meg egy orvosi táskát.

Bár neki rengeteg autója van, imádja is mindet, mindegyikről tudja, hogy melyiket kitől mikorra kapta (pedig van kb. 50 db kisautó, meg szintén ennyi nagy, ami elől van, de el is van már téve vagy 30), és órákat el tud velük játszani.

2012. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, ilyen:

[link]

Vaterán vettük 5.000 Ft-ért, talán 2 éves kora körül valamikor. Kapott hozzá kis kiegészítőket azóta: vízforralót, botmixert, kávéfőzőt, és nincs olyan nap, hogy ne főzőcskézne valamit nekünk. Szoktam neki adni száraz dolgokat (lisztet, sót, paprikát, vegetát, cukrot) a kis edényébe, és azt kavargatja, velem főz. :)

2012. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, előbb elmegyünk és körbenézünk kis konyha téren, aztán ha megtetszik neki, akkor veszünk. :)

Én nem érzem lányos játéknak, a fiúk miért ne főzhetnének? (Egyébként a gyerekek a játékból tanulnak, talán ezzel azt is megalapozhatom nála, hogy később valóban tevékenykedjen a konyhában.)

Sok kislánynak is van autója, dömpere, motorja...

2012. nov. 11. 07:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia! 2,5 éves a kisfiam...játszóházban,bölcsiben szívesen főz ő is. :) Mivel itthon már nem igen fér nagy méretű játék,így én a Müller játékkatalógusban néztem ki neki egy Play-doh gyurmás konyhát. Szerintem azzal "kiéli" a főzni vágyását :)


[link]


A Müllerben olcsóbb,épp nincs 5 ezer forint.

2012. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ma vettünk neki(2,5éves),még jó hogy nem rendeltem meg neki neten..ugyanis az auchanba ugyanaz volt,4 ezerrel olcsóbban....10 ezer ft volt,95,5cm magas,16kiegészitővel.Smoby:Bon Appetit konyha
2012. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!