Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom bölcsis, de...

3 éves kislányom bölcsis, de állandóan beteg. Az állandó köhögés és az orrfolyás már teljesen kiakaszt! Ha hallom hogy már megint köhög, görcsbe rándul a gyomrom. Már ezer fajta vitamint és immunerősítőt kipróbáltam, de semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

a fiam szeptember óta ovis,és havonta átmegyünk ezen.mi is szedünk mindent de hiába.ma megint kezdett köhögni,hugának az orra folyik. szépen végigmegy mindenkin.


nekem azt modnták előbb utóbb immunis lesz ezekre,de azt hiszem inkább utóbb..


szóval: semmit sem tudsz tenni. köptető reggel és délben,fenistil csepp este h éjjel ne köhögjön. orrfújás-ha tudja-ha nem akkor szivás,és nasivin orrspré.


nálunk igy 3 nap

2012. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk,2,5 éves a fiam és bölcsis.szeptember óta 9-szer volt beteg,ebből hét hörghurut volt,ötször antibiotikumot kapott.már mindenen túl vagyunk.bízok benne,hogy most a meleggel eltünnek a vírusok .állítólag mire oviba mennek a bölcsisek,tényleg javul a helyzet.ha beteg is lesz,három nap,és túl lesz rajta.most is beteg a fiam,köhög,taknyol

ő már ventolin inhalátort is kell használjon,éjjelre sokszor kúpot kell adni,de azt csak végső esetben kap,mert szteroidos.

szóval bízok a jó időben és az erősödő immunrendszerben

2012. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen át kell esni, most ismerkedik a szervezete a sok kórokozóval, hogy majd tudjon ellene védekezni.

Viszont sok múlik az immunrendszer erősségén, ami még éppen hogy csak kialakulóban van, így azt lehet erősíteni különböző dolgokkal és lehet gyengíteni a sok felesleges gyógyszerrel, főleg antibiotikummal.

Minden ember más, van akinek x válik be, van akinek y, másnak z.

Nálunk az Immunotrofina nevű immunerősítő nagyon bevált, amíg rendesen kapta a kisfiam, alig volt beteg. Mellé Protexin Junior probiotikumot és sok C-vitamint is kapott.

Ja meg beszereztünk egy sóterápiás készüléket (Salin), amit éjszakára használunk, mert a sós levegő nagyon jót tesz a légutaknak.

Köhögés esetén LÁndzsás útifű szirupot kapnak, orrfolyásnál pedig Sinupret cseppet és tengervizes orrspray-t.

Remélem tudtam segíteni!

2012. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sorstárs vagyok:(!

2.éve bölcsis a fiam,2 hetente biztos itthon van,nála sajnos nagyon oda kell figyelni,mert tavaly januárban lázgörcse volt.A bölcsiből vitte el a mentő,így ha nem is annyira nagy a baj,akkor is "túllihegik" a gondozónők.De inkább figyeljenek rá,mint hogy baj legyen...

Már szégyenkezve megyek az orvoshoz,mert lelkiismeret furdalásom van a sok betegség miatt.De a doktornő megnyugtatott,hogy addig amíg nem edződik meg,addig ez lesz,és mindenképpen ki kell venni a manduláit.

Így nyári szünetben befekszünk a kórházba a műtétre.

Nálunk az is a baj,hogy nagyon kevés gyümölcsöt eszik:(!

2012. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!