Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiamnak még nem esett ki a...

Fiamnak még nem esett ki a tejfoga. Mikor fog?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt 6 éves, szeptemberben kezdtük az iskolát, az összes osztálytársának már legalább egy foga kipottyant, nekünk még nem is mozog. Nem tudom ez mennyire befolyásolja, de elég későn is kezdtek neki nőni kicsinek. Elmúlt már egy éves is. Valakinek hasonló?
2012. nov. 11. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha későn pottyannak ki a tejfogak, és később vigyáztok a maradandókra, akkor azok sokkal "hosszabb életűek" lesznek. Ha lehet hinni ennek, akkor örüljetek :) Arra azért figyeljetek, hogy nem kezd-e el nőni mögötte az új fog, mert abból később problémák lehetnek.
2012. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj:)!

Bár az én fiamnak pont a 6.szülinapja előtt 1 nappal esett ki az első foga,van olyan osztálytársa akinek csak most,8 évesen esett ki az első kettő.

Nem tudom mitől függ egyébként:(!

De valószínűleg normális...

2012. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy van összefüggés, a lányomnak 5 hónaposan jött ki az első két foga, és 5,5 évesen kezdte váltani őket.

Abból tudhatod, hogy nemsokára kezdenek kipotyogni a tejfogak, hogy hátul jönnek a 6-os rágófogak.

2012. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, ettől félek én is, hogy el kezd nőni alatta a maradandó
2012. nov. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!