Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kibújik az összes tejfoga...

Ha kibújik az összes tejfoga a fiamnak, újra nyugalom lesz nálunk?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukák, reménykedhetek, hogy majd minden visszaáll a régi kerékvágásba? (evés, alvás, jó kedv...)
2011. jan. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg el nem költözik otthonról 20x évesen, addig nem:-))
2011. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos volt... :):) De remélem, azért ebből a szempontból mégis nyugi lesz...
2011. jan. 20. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor majd jön a hiszti.Úgy hiszem,viszonylagos nyugalom majd 3 éves kortól kezdődik,ill. amikor már oviba jár.
2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még csak 11 a nagyfiam, de mindig van valami

első

2011. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak és 11 hónap alatt 2x16 fog kibújását asszisztáltam végig és egyik se volt könnyű menet. Hullámokban voltak jó és rosszabb időszakok. Most elvileg már csak a 4 leghátső örlők vannak hátra, de azok 2 éves kor körül várható. Most is vannak jobb napok, hetekn és rosszabbak. Én azt vettem észre, hogy frontok is közbeszólnak és az, hogy ki tudunk-e menni sétálni és sok más tényező is. Nem olyan, hogy vannak fogai akkor onnatól soha sincs nyűgös nap, nemalvás, stb...
2011. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy onnantól semmi probléma nem lesz, nem vagyok ennyire naiv, csak visszasírom a fogzás előtti gondtalanabb napokat, a bevált napirendet....
2011. jan. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!