Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjátok az Oscillococci...

Hogyan adjátok az Oscillococcinum-ot kisgyermeknek megelőzésre?

Figyelt kérdés
Heti egy tartályt írnak a tájékoztatóban,csak nem tudom ezt egyszere olvasszam fel egy kis vízben és úgy adjam a lányomnak?
2012. nov. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyermek? Nekem a homeopata orvosom azt mondta, hogy a tartály elég több alkalomra is még felnőtteknek is. Amióta mondta így alkalmazom magamnak is. Eddig bevált. 20 hós a lányom kiskora óta adok neki bogyókat már nem keverem el vízben mert szépen elszopogatja már megszokta, de először kevés vízben feloldottam.

Egyébként a homeopatiainfo.hu-n sok hasznosat olvashatsz és orvos válaszol.

2012. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom a kislányomnak hogy cukor és simán megeszi!:) 2,5 éves
2012. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 éves a lányom.De akkor mennyit adjak neki?
2012. nov. 12. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy csinálom kisfiamnak aki már 4 éves hogy minden nap,kinyitja a száját és egy picit beleöntök.neki is cukorka,igazából elég lenne belőle akár 6 szem is.régen 1 héten 1x adtam neki,egy fiolát feloldottam egy kis műanyag kanálban,és úgy adtam oda.
2012. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nem is hazudsz nagyot, mikor azt mondod, hogy cukor, tulajdonképpen semmi más nincs benne.
2013. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!