Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » DUPLO: Nagyvárosi állatkertet...

DUPLO: Nagyvárosi állatkertet vagy Nagy állatkertet választanátok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy picivel jobban tetszik a Nagy állatkert.
2012. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, ami neked jobban tetszik és aminek jobb az ára.


Lányomnak az elsö doboz tavaly karácsonyra volt 1 évesen, ez egy nagy farm. nekem fontos volt a házi állatok. aztán kapott még karácsonra egy eper farmeres kis dobozt meg egy bébi állatkertet (ez is kisdoboz). azóta kapott egy halom kockát rokonoktól, meg zsiráfos vonatot, meg oroszlános teherautót.

idén karácsonyra meg házat kap, mert a részei olyanok mint a farmnak.


De teljesen mindegy. föleg ha kap hozzá majd mindig valamit.

2012. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap végigjártam az összes nagy áruházat játékboltot ami csak van a környéken....és a e kettő között vacillálok :S

nem tudom eldönteni,hogy melyiket.2.5 éves a lányom ,ez lesz az első duplonk...


A nagy állatkert egy picit nekem jobban tetszik...afelé húz jobban a szívem.

2012. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is a Nagy állatkert tetszik jobban! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 12. 13:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez a játék hány éveseknek való??????Esetleg kérhetnék képet vagy linket?????Előre is köszönöm
2012. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A másik: [link]
2012. nov. 12. 14:21
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


2.vagyok

MEGINOGTAM.........:s


ezt most találtam...

2012. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ebből a legolcsóbb is 24eft...

itt meg csak 19ezer...

nem tom mit csináljak....

megint 2.voltam

2012. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból azt mondom, hogy az ilyen nagy szett nagyon szép, de kisebbeket variálva sokkal jobban és többfélét lehet játszani. Tehát amihez vannak állatok és emberek, és venni építőkockás készletet is. Amiből aztán variálni lehet, hogy éppen mit épít az ember. Az állatkertes egy játéknak nagyon jó, de korlátozott, hogy éppen mit lehet vele játszani.


Egyébként biztos, hogy akármelyiket is veszed, nagyon fogja szeretni a gyermeked! Építőlapot (nagy zöld alaplap) mindenképpen érdemes még hozzá venni.

És én még azt csináltam, hogy a kisebb szettekhez, ahol pl. volt kicsi jegesmedvém és kicsi tigrisem, vaterán vettem nagy jegesmedvét és nagy tigrist, így lett anyukájuk. :-) Ezekhez egyébként nem tudtam volna hozzájutni, csak ha megveszem a nagy állatkertes szetteket.

2012. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!