Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogyan oldjátok meg a...

Ti hogyan oldjátok meg a gyerekek elhelyezését szünidőben, ha nincs családtag a közelben?

Figyelt kérdés

Még van időm addig, de elgondolkodtam mi lesz majd. Nagyon messze él minden rokonunk, ismerősünk se sok van itt.

Mikor én voltam kicsi anyukám otthon hagyott minket a húgommal kettesben. Jó környék volt, megbízható lakótelepi szomszédok... De már nem merne! Én hogyan oldjam meg majd?



2012. nov. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nemnagyon szeretem bébiszitterre bízni. Talán 1-2napot kibírtok úgy, hosszabb időre meg aludjon az egyik rokonnál. A nagymama akár azt is megteheti hogy eljön vigyázni rá és nálatok alszik.
2012. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk se lesz egyszerű a dolog. Egyik nagyszülő 100 km-re, a másik meg 200-ra. 4 hét szünet lesz az oviban nyáron. Szünet elején és a szünet végén egy-egy hetet lesz a nagymamáknál nyaralni, a középső két hetet meg velünk fogja tölteni, úgyis két hetet egyben ki kell vennem (bankban dolgozom, ez a szabály, hogy legalább 10 nap egybefüggő szabadságnak kell lennie egyszer egy évben). Máshogy nem tudom megoldani, bébiszitterre nem bíznám, nincs is olyan ismerős.
2012. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szép vagy sem, nekünk se nagyon lesz megoldás erre: mind a bölcsikben, mind az ovikban kell biztosítani ügyeletes helyet, ahová azok mehetnek, akiknek nem tudják a szülők másként megoldani.
2012. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig akad ügyeletes bölcsi vagy ovi főleg városban. Nekünk a nyáron a város túlvégére kellett hordanunk bölcsibe, de ez volt. A kicsi nem reklamált. :) Elmondtuk, hogy bezárt, és milyen szupi megismerhet más bölcsit és játszhat másfajta játékokkal. A dadák nagyon elégedettek voltak vele.


Őszi szünet szintén zenész, ügyeletes ovi, szerencsére a szomszéd körzeti volt, nem volt annyira messze. De tavasziban és nyári szünetben szintén ügyeletes oviba fog menni. Nincs annyi szabink, hogy akár felváltva is eljöhessünk. Így 1 hetet együtt leszünk de az minőségi lesz. :)


SOHA nem hagytak minket egyedül a szüleink, és én sem hagynám a kislányom.

2012. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!