Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak Karácsonyi...

4 éves kislánynak Karácsonyi ajándékötlet?

Figyelt kérdés
lánytestvérek, 1,5 és 4 évesek. Mostanában nagyjából mindenből kettő kell, mert elveszik egymástól. Amit biztosan kapnak: játékbili, játék cumisüveg, játék előke. A kicsi kap egy babazongorát és egy nagyobb babát (mert mindig elveszi a tesójáét :-)), így a nagylánynak is kellene valami "nagyobb" ajándék is. De nem szeretnék nagyon drágát.
2012. nov. 15. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a ponyk, és a Polly pocket babák a nyerők!

Ebből mindegy milyet veszek neki, boldog, nagy öröm számára.

1500-5000 Ft.

2012. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 évesnek lehet már társast, vannak abból olcsóbbak is. Vagy valami kreatív fejlesztő dolgot, gyöngyfűző, gyurmakészlet kis formákkal..stb. Ezeket lehet 2-4ezer között venni!
2012. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lányom is 4 éves, most volt a szülinapja, ezeket kapta:


gyöngyszórós kreativ készlet, Zsákbamacska verses kötet (imádja, 2 hét alatt kb 5-öt megtanult, úgy hogy minden este ebből kell olvasni), babaház (mi csináltuk), fababák a babaházba, Club2% társasjáték (logikai, pár kör után nagyon ment neki), csajos kistáska, BAmbinoLük füzet


Karácsony eddig (persze ezeket nem csak tőlünk kapta-kapja):

Zingó társas (szerintem ezt is nagyon fogja szeretni), Banánhéj társas, Micsoda idő! c. mesekönyv, Százlábú verses, Lük füzet, diafilm, Happy Nappers párna (elég kitartónak bizonyult a témában, már 2 hónapja mondogatja, h ilyet szeretne és hát apa szerint az ő kicsi lánya megérdemli :))) ), puzzle 48 db-os, és ha lesz időm varrok Barbie ruhákat, mostanában rákattant a babaöltöztetésre. Anyósoméktól nem tudom mit kap, sosem kérdeznek meg, h mit szeretne, és sosem kérdezik meg, h van-e már ilyen játéka (tavaly karácsonykor majdnem sikerült is egyformát vennünk, szerencsére én lebeszéltem a másik ajándékozót a játékról, mondván, h még korai neki.)

2012. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok jó ötletet! igen, egyre inkább hajlok valami társasjáték felé, csak nem ismerem őket :-)

Ismerve a lányomat valami gyors és aktív kellene, nem a dobókockás vagy lépegetős változat :-)

A Bartos Erika verseskönyvek nálunk is nyerők, azok megvannak :-)

2012. nov. 15. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Lotti Karotti társas. Nagyon jó! :)
2012. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!