Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2. szülinapra ajándékötlet...

2. szülinapra ajándékötlet kisfiúnak?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva lesz kisfiam 2.szülinapja.

Leírnátok, hogy hasonló korú kisfiatok mivel játszik szívesen, mit vesztek/vettetek neki?


Eddig ezek jutottak eszembe:

- leporello könyvek (persze autós, vonatos témában)

- építőkocka

[link]


Ezeken gondolkodom:(szerintetek jó ötlet, vagy még kicsi hozzá)

- teke készlet

[link]


- mágneses rajztábla

[link]


- Crayola színes ceruza (hátha már "rajzolgatna")

Gyurmát még nem merek neki adni, mert még nem nőtte ki a "mindent megkóstolok" korszakát.



Köszönöm a segítséget!


2011. jún. 6. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Thomas vonatok , bár elég drágák. Autók minden mennyiségben , nekünk vagy egy óriás kukásautónk , azt nagyon szereti.

Kedvenc mesehősével díszített labda , bögre , étkészlet.

Játékbusz ,repülő, esetleg várépítőjáték.

2011. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen sajnos kimondja az ember,hogy Thomas és máris felszöknek az árak...:)

Van egyébként sok-sok autója, azokat szereti leginkább tologatni. Nagy dömpere, amibe bele is tud ülni, mi meg toljuk.

2011. jún. 6. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

bocsi, elbénáztam, rossz linket szúrtam be. ezt akartam:

[link]

Alul írja korosztályok szerint

2011. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket is!

Ennek megfelelően gondolkodom még:)

2011. jún. 6. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én pont ma rendeltem meg kisfiam 2 szülinapjára az ajándékokat a Gyerekjátékok.hu -oldarról.Kap egy Verdás sátort,Verdás hálozsákot,Verdás puzzle.Valamint egy Bob mester bélyegzöt és egy Thomas mozdony felfujható ráülös vízi játékot.Szereti a Verda mesét valamint a Bob mestert.A mágneses rajztáblát a kisfiam is szereti,a tekét az én kisfiam dobálni szokta meg inkább a labdájával játszik.De lehet a te kisfiad eljátszana vele.Nehéz megmondani ,hogy mit vegyél neki.De remélem találsz és nagy öröme lesz!
2011. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Egyébként nekem is az jutott eszembe, hogy nem biztos, hogy a tekét rendeltetésszerűen használná...inkább ő is csak dobálná, és csak a labdája érdekelné, az meg már van neki pár db...

2011. jún. 6. 15:10
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Kismotor, ugrálólabda, hintaló, tolókaros bicikli/tricikli. Kis vonat, autó, mágneses rajztábla, FP tanuló kutyus.
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2. szülinapjára ezeket kapta a családtól: favasút, doktor bácsi szett - sztetoszkóp, szemüveg, szuri, stb. (imádja a két éves fiam), mesekönyv: tesz-vesz város (tele van autókkal, daruval, vonattal, motorral), wader garázs, és a legnagyobb kedvenc kismotor (800 ft volt) tologatja, és világít a lámpája), verdás törölköző nyárra a strandra, 6 db-os puzzle, és imád gyurmázni (nyilván felügyelet mellett), kis tréler, amire fel tudja rakni az autóit

aztán, ha még nincs neki, vehettek:

-hinta (ajtófélfába rögzíthető, dudálós, 9 hónapos kora óta a kedvenc, lehet énekelni, mondókázni, nagyos dolgokat megbeszélni közben

szerszámos készlet (másfél évesen karácsonyra kapta, mindent javít ithon :)

kis hátizsák, amiben hurcolhatja az autóit, ha megyünk valahova

homokozóba kis markoló

verdás fürdőgatyó, póló, stb. a fiam megőrül az ilyenekért...

2011. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a crayola is jó ötlet, mondjuk mi filcet vettünk. Kisfiam szokott vele alkotni, igaz, nem sokáig, de ő szokta kérni, hogy rajzolhasson. Annyi idős, mint a tied.
2011. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!