Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a gyermekének magán háziorvost fogadott?

Figyelt kérdés

2 gyermekem van, nagyon gáz a háziorvosunk, váltani itt helyben nem tudok, mert egyik orvos sem valami jó. A rendes háziorvos -ha kihívom pl. 40 fokos láznál- alkalmanként 4000,- forintot kér el (számlaadás nélkül) a kiszállásért. Úgy gondoltam, hogy ha már fizetek, akkor olyannak fizetnék, aki normálisan megvizsgálja a gyerekeket. Dunaharasztin lakunk, itt nincs magán háziorvos, Pesten kéne találnom olyat, aki kijön bármikor, ha kell, de a Google-ba beírtam, és nem nagyon találok semmit.

Esetleg valaki tudna segíteni?


2012. nov. 16. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
konkrétan segíteni nem tudok orvossal, de mi is váltottunk. külföldön laktunk, mikor született a fiam, a lakhely szerinti gyerekorvos enyhén szólva is sz@r volt. elhordtam a legközelebbi városba, ahol magán volt a doki(ismerősök ajánlották), de az alapvető ellátásért nála sem kellett fizetni, de pl. 30.000 ft-ért 1 évig házhoz jött. lelkiismeretes volt és nagyon szerettük. azóta hazaköltöztünk, az itthoni gyerekorvos nagyon jó, elégedettek vagyunk vele. bátran keress magánt!
2012. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] ezt találtam így gyorsban
2012. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg még ezt: [link]
2012. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvost ugyan nem tudok ajánlani Dunaharasztin,de mi is váltottunk, az első hónapban, mert a doki iszonyú durva és bunkó volt,elmentem ahhoz akit legtöbben ajánlottak (Pestszentimre),elmondtam a gyerekorvosnak,hogy szeretném ha a körzetén kívül a gyerekem orvosa is ő lenne,megköszönte a bizalmat,beszélgettünk, az asszisztensek meg elvégezték a papírmunkát. Ha kérem,kijön, pénzt csak unszolásra fogad el,a gyereket a kezemben megvizsgálja,kedves,aranyos,mobilon elérhető, ha a rendelésére megyünk,annyival több az út de nincs gondunk abból,hogy nem helyben van.(A védőnő maradt az eredeti,szeretjük,nem kellett hozzá váltani.)
2012. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!