Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ad valaki bölcsis/ovis korú...

Ad valaki bölcsis/ovis korú gyermekének FLP Berry Nektárt immunerősítésre?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Mióta adjátok? Mennyi a napi adag? Meddig lehet folyamatosan adni?
2012. okt. 5. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ránéztem jo drága......

lehet jo minősége van de maradok a cebion multinál

2012. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

olyanok válaszát várom, aki próbálta is...:))

ránézésre...:)

2012. okt. 5. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én régen vettem Flp termékeket, nekem jók voltak, csak sajnos miután megszültem, másra kellett a pénz.

Gyerekeknek a Barackos italt szokták kínálni, meg van a Kids rágótablettájuk, ami nagyon jó.

Ha tényleg nem lenne ennyire drága, akkor én se a cebiont adnám.

A Berry nektár az inkább a nőknek ajánlott, az alsó alhasi panaszok (felfázás) megelőzésére van, de ha nektek az ízlik jobban akkor azt igyátok, baj nem lesz!


Üdv egy másik Anyuka.

2012. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak a natur gélt adtam 1-2 éves kora között. Kb 1 kanálnyi volt a napi adagja, de volt, hogy kikunyerált egy kávéscsészével. Akármennyire furi, imádta azt a büdi löttyöt. 2 éves kora óta (most 6 éves)a foreveres multivitamint és c-vitamint (rágótablettát) adom neki (vagyis most már a fiamnak is, aki másfél éves). A havi adag kb 5000 Ft a két gyereknek a kétféle vitamin együtt. Szerintem a gyógyszertáriak sem sokkal olcsóbbak, és mivel ez eddig bevált, szeretik is a gyerekek, így nem fogok váltani.

Ja, és én ősztől tavaszig adom, nyáron nem kapnak vitamint.

2012. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vettünk egy üveg Berry-t. Megkóstoltam, borzalmas íze van. Nem csoda, hogy nem akarta a fiam natúr meginni és vízzel sem.

De sikerült almalébe belecsempészni, így elfogy. Nem tudom, hogy a barackosat hogy inná meg...

Gondolom egy pár hét kell, hogy "kifejtse hatását" a szervezetben...

2012. okt. 5. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ajánlottam a barackosat, hát az magában a barack már egy édesebb gyümölcs mint az áfonya, így az aloe vera íze már nem is érződik benne, ezért azt sokkal szívesebben fogják majd inni, nem kell majd külön rejtegetni más innivalóba, hogy megigyák.

Ja meg vannak benne barack darabkák.

Ennyi a lényegi különbségnek a Berry és a Barack nektár között.


Üdv Anyuka.

2012. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!