Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez szerintetek is már a...

Ez szerintetek is már a pofátlanság határát súrolja?

Figyelt kérdés

Kisfiúnkról csináltattunk egy céggel fényképeket. Házhoz jöttek és itthon készültek a képek. 3 sorozatot rendeltünk meg, mikor megszületett a fiúnk, le is tettük az előlegeket, 2 sorozat már megvolt, ki is lett fizetve, viszont a 3.-nál nem kevés gond adódott.

Előre szoktak értesítőt küldeni, hogy melyik nap milyen napszakban, mettől meddig (órában) jönnek. A fotózás napján, este 7 előtt (fél órával a maximum idő előtt) telefonált a nő, hogy hát nem ér ide a fényképész, mert elakadt. Hát, valahogy lenyeltük, oké, van ilyen, bár szerintem akkor is megoldhatnák az ilyen helyzeteket, hogy ne várjon rájuk az ember feleslegesen. De mindegy.

Jött a következő időpont, jöttek is, de a képeket viszont nem akarták küldeni. Eddig max. 3 hét alatt megjöttek, de már múltkor eltelt 1 hónap. Felhívtam a nőt, hogy mikor érkeznek a képek? Hebegett-habogott, hogy eddig miért nem jöttek, de következő hét végén hozza őket. Mondom neki, hogy postán is nyugodtan elküldheti, mivel a cég 200 km-re van a lakóhelyünktől és nem mindig járnak erre, mondja, hogy majd lehet akkor elküldi. Na, de a képek csak nem akartak erre az időpontra se megjönni.

Szerintetek is piszkosul bosszantó ez a helyzet? Most álljak neki holnap megint telefonálni, hogy a saját képeinkért könyörögjek? Ti mit tennétek a helyemben? Mit mondanátok a fényképésznek?



2012. nov. 18. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Elnézést kerek, Szabóné vagyok, a képek miatt telefonálok megint. Még nem értek ide. Elkerhetném a küldemény azonosítót? Talán elkeseredett a postán. Köszönöm,
2012. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amint megkapnám a képeket,közölném,hogy ez volt az utolsó,amit velük csináltattam,és nem fogom őket ajánlani senkinek.tehát nem rossz hírüket költöm,hanem nem ajánlom senkinek
2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez jó, köszönöm a válaszodat!

Ezután majd gondolom megint csak hebegne-habogna, de nyilván arról van szó, hogy nem is adta fel, szóval ezek után, hogy mivel tudnám megsürgeti?

Amúgy azért nem adja fel postán, mivel vannak plusz képek, amit ha postán küld, akkor ingyen adja oda, ha személyesen hozza, akkor meg plusz kell érte fizetni (ezek nincsenek a szerződésben). Így ettől a pénztől elesik.

2012. nov. 18. 19:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm második!

Hidd el, nem leszek visszafogott, ha erről a cégről kérdeznek majd és nem hitelrontás lesz, csak az igazság. És ha lesz majd még egy gyerkőcünk, hát jöhetnek megint, én biztos nem kötök velük több szerződést.

2012. nov. 18. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meg említheted a fogyasztó védelmet is.
2012. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam valami hasonlóra, csak hát ugye időpont nincs meghatározva a szerződésben, hogy mikorra készítik el a képeket, de azért 6 hét, az már tényleg durva!

Lehet ha megjönnek a képek, megkérdezem, hogy nem lehetne, hogy 6 hét múlva fizetek?

2012. nov. 18. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a Babycolor Referencia Riport Fotó? Olvass utána, nagyon sokan megjártak velük...
2012. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De bizony!

Esetleg privátban tudnál írni példákat? Csak, hogy tudjam mire számítsak.

Tegnap ugyanis elfelejtettem telefonálni, annyi minden más összejött, persze képek azóta sincsenek.

2012. nov. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!