Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 és 13 éves lányoknak mit...

8 és 13 éves lányoknak mit vennétek karácsonyra? Unokahúgaim, kb.2-2. 000, -Ft a keretem.

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik egy társasjátékot, pl Monopoly, Gazdálkodj okosan, vagy a Találd Ki! is nagyon szórakoztató. Azzal mindkettő tud játszani, és egyébként is többen kell játszani. 4000-ért már lehet kapni jó társasjátékot, ha szétnézel.
2012. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi idősek a nővérem gyerekei, én mese dvd-ket szoktam nekik adni. Vagy vehetsz valami csini ruhát, esetleg egy felsőt. Könyvet, színezőt, foglalkoztatót, ha szeretik az ilyeneket. Vagy valami játékot, amivel szívesen játszanak.
2012. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Társasjátékot, könyvet, körömlakkot, headseat-et, CD-t.


[link]

2012. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lidl-Ben van most ez a Talál ki ki vagyok társasjáték akciósan.

De annyiféle játékos foglalkoztató könyvet lehet kapni, amiben lehet színezni, vannak találós kérdések, fejtörők....

Postán ezek nagyon olcsók, 500-700 Ft.

De vehetsz nekik valami szuper tollat a suliba, 1-1 felsőt, vagy sapkát.

2012. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jók ezek a játékok, nekünk a bohócos van meg.

Lányaim 9 és 13 évesek, szeretnek vele játszani, de még felnőtteknek is jó időtöltés.

2012. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szintén nagyon szeretik a lányaim.

2012. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A társasjáték nagyon jó ötlet.

De vehetsz nekik akár hajpántot vagy csini csillogó hajgumikat ilyesmiket. Nekem a 9 éves nevelt lányom oda van az ilyesmikért... :)

2012. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hajpánt, hajgumi, kitűző, karkötő.

Klassz csajos toll.

Társasjáték.

2012. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!