Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kértek 3 éves gyermeketekn...

Mit kértek 3 éves gyermeketeknek ajándékba karácsonyra ha már sok a játéka?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy tárolóegységet ahová a játékokat el lehet pakolni. Szerintem ez egy jó ötlet.
2012. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyvet. Vagy régi fajta diavetítőt.
2012. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a láz a régi diavetítők körül, néztem, hogy a vaterán több mint 5000 Ft-ért kelnek el, de ha még film is van hozzá, 10ezer fölé is megy az ára.

Nekem is meg van a régi vetítőm, kislányom 2,5 éves elmúlt, de eszembe sem jutott még elővenni.

Forró a külseje, ha tovább nézzük a képet, szétolvad a film, egyszóval nem egy korszerű eszköz és baromi drága. Majdnem ennyiért már képnézegetőt is vehetsz, ugyanazt tudja és veszélytelen.(én mondjuk nem vennék, csak egy példa volt)


Én, ha megkérdezik a nagyszülők, hogy mit vegyenek, akkor rollert fogok kérni.

Nálunk is van minden, ő a 3. gyerek, tele a ház játékkal, nehéz újat kitalálni.:(

2012. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérjetek belépőt pl. a Tropicariumba, vagy a Bábszínházba, vagy bármi olyan helyre, ahova együtt mehet el a család, és egy hatalmas élményt jelent a gyerkőcnek!
2012. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik nagyszülőtől Lego készletet kap a gyerkőc (Duplói vannak, most elkezdjük a kis méretűt begyűjteni), a másik mamáéktól Jáva építőjátékot kap + könyvet, tőlünk pedig fa vasútszettet.

3,5 éves kisfiú :)

2012. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Homokozó szettet gyurmát
2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!