Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csípőízületi gyulladás?

Csípőízületi gyulladás?

Figyelt kérdés

Kislányomnál (3éves) múlt hét kedden csípőízületi gyulladást diagnosztizáltak. Akkor 5 mm folyadék volt az ízület alatt.

azóta is húzza a lábát, sántít. ma voltunk vissza, ultrahang nem volt, vasárnap kell menni megint. Addig folyamatosan kapja a cataflán cseppeket.

Volt már nálatok ilyen a gyereknél?? Meddig tartott?? Nehezen gyógyult??? Nem maradt károsodás???

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. nov. 19. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség utolsó hónapjában alakult ki. A semmiből jött, és a végén járni sem tudtam. A szülés után Melox-EP nevű gyógyszert kaptam, és attól rohamosan javultam. Kb. 3 heti szedés után minden oké volt. Bár nekem teljesen még a mai napig sem múlt el, ez már közel nem az, ami volt. Kívánom, hogy neki is minél hamarabb elmúljon. Ja, és sok fizikoterápiára is jártam.
2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb másfél éves volt, amikor elkezdett bicegni a gyerekem. Akkoriban már rendkívül eleven volt, fel-le mászott, ugrált mindenhonnan, megállíthatatlan volt, még így is. Cataflamot kapott ő is, és kb 2-3 hét alatt múlt el teljesen. Azóta semmi, szerencsére, most 3 éves.
2012. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam 2 éves volt,amikor kialakult nála.Ő is kapott gyógyszert.1-2 héten belül elmúlt.Viszont nekünk a doki azt mondta bármikor visszajöhet.Ez kb 9 hónapja volt.Azóta nemvolt ilyen gondunk,de hamarosan visszük ellenőrzésre újból.(persze akkor is voltunk,de a doki mondta hogy vigyük vissza ellenőrzésre később is.)És nem maradt semmilyen károsodás sem.
2012. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!