Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke 3 évesen...

Akinek a gyereke 3 évesen került közösségbe addig anyujával volt, érzi hátrányát valamiben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiam nem érezte, szerintem most sem érzi hátrányát ennek, bár mostanában veszekszik velem, 4,5 éves :)))
2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ha visszamehetnék az időben, 2évesen beadnám bölcsibe. nem tettem, 3évesen került oviba: hiába beszéltünk hozzá sokat, csak pár szot mondott, nappalra volt csak szobatiszta, kaki még csak pelusba ment stb. buta voltam, mert azt hittem azzal teszek jót, ha 3évig vele maradok, pedig mindig is imádta a gyerektársaságot és jót tett volna neki a bölcsi. miután bekerült oviba, eltelt 2-3hónap és minden lemaradását behozta. most 4,5 éves, óvodai jellemzés szerint kiemelkedően kommunikatív, rendkívüli memóriája van és mindig mindent kipróbál amit a nagyok csinálnak. szóval éreztük hátrányát a 3évnek, de csak rövid ideig.
2012. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom 4 éves és 3 hónapos volt, amikor közösségbe került.

Semmilyen hátrányt nem tapasztaltam.

Legfeljebb jelentéktelen, könnyen korrigálható dolgoknál.

2012. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem érzem hátrányát csak előnyét,nagyon ragszkodó annak ellenére hogy imád közösségbe lenni,és nem is ellenkezik,látszik rajta hogy a családi háttér fontos neki,olyan neki mit egy bázis.és ez nagyon jó.sokat volt vele foglalkozva sokat voltunk közösségbe semmilyen ilyen hátrány nem érte hogy 3 évesen került csak ki mellőlem.és én is imádtam minden percét,és nagyon fáj még most is hogy nem lehetek annyit vele,és melette mint eddig.
2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen hátrányát nem látom, bár még mi most kezdtük az ovit szeptemberben. Picit nehezebben szokott be,és még most is pityereg kb. 1 percig mikor otthagyom, de ennyi.

Kaka a pellusba megy kizárólag, de ezt nem annak tudom be, hogy itthon volt 3 évet. Egyszerűen neki nehezebb a szobatisztaság. Nappalra teljesen szobatiszta amúgy. Kakilásnál is szól hogy kell , nem kakil be.

Az első alkalommal mikor az oviban aludt, szó nélkül lefeküdt , semmi probléma nem volt.

Nem nagyon barátkozott eddig, de ma azzal jött haza du., hogy Anya! van egy barátom! Majd meg zabáltam :)))

2012. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!