Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Milyen papír kellhet...

S. O. S. Milyen papír kellhet a kincstárnak ahhoz, hogy végre megkapjam a gyest?

Figyelt kérdés
Elmentem megigényelni a gyest, és kértek tőlem egy olyan papírt a miben a munkáltatóm elenged fizetés nélküli szabadságra. Bementem munkahelyemre(Tesco), ahol csak csodálkozott a helyettes, hogy ilyen kell? Pestre kellett telefonálnom a munkaügyisnek, ő lefaxolt egy papírt amit még régen kellett nekik kitöltenem és visszaküldenem (ebben kértem meg a fizetés nélkülit). Ezt leadtam a kincstárban, majd másnap hívtak, hogy ez nem jó. Megint telefonáltam Pestre de ők nem tudják, hogy pontosan mire is lenne szüksége a kincstárnak. Szerintük az a papír attól érvénes és enged el, hogy alá van írva.

2012. nov. 21. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kincstárat és kérdezd meg hogy akkor pontosan milyen papír kell. Küldess el velük emailben egy mintát hogy mégis mire gondoltak.
2012. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a gyes alanyi jogon jár.nekem nem kellett semmi extra.csak a gyerekem meg az én taj kártya és a lakcim kártya másolata meg az anyakönyvi kiv. másolata.

bár én 1,5éve igényeltem.nem vagyok képbe,hogy azóta történt-e változás.

2012. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam a gyes igényléséről

2012. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na még egyszer:


[link]

2012. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Denisa W. ***** válasza:
OFF: nálunk a párom igényelte meg tavaly, munka mellé (6 órában dolgozik), de a munkáltatójától semmilyen papírt nem kellett kérni, csak az alapadataink kellettek meg a gyerek anyakönyvi kivonata. Nem gyed-ről van szó véletlenül? Mert ahhoz kell tényleg a munkáltatód engedélye, hogy fizetés nélküli szabadságon vagy x dátumig.
2012. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyes mert a gyerek elmúlt 2.

Azoknak a papíroknak a másolatát amit a link is írt leadtam.

Az ügyintéző felajánlotta, hogy ő megkéri a munkáltatótól a szükséges papírt, de ki tudja hogy ezt mikorra játsszák le egymás között. Ezért próbáltam meg én is beszerezni a papírt, de nem mentem velük semmire. Mikorra lesz így pénzem?

2012. nov. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!