Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsot kérnék 7 éves fiamnak...

Tanácsot kérnék 7 éves fiamnak pár órája hányingere van, fáj a hasa, de még nem hányt. Nem tud aludni, nyafog, hogy mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés
Mit adjak be neki? Nem gyógyszerre gondolok, de ha valakinek van valami természetes gyógymódú tanácsa, szívesen fogadom.
2012. nov. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy kis kamillatea megnyugtatná a gyomrát.
2012. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahhaa, az pont van is itthon, főzök neki, köszi!
2012. nov. 21. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
legfeljebb kihányja, akkor is megkönnyebbül
2012. nov. 21. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mindig szódabikarbónás-esetes vizet adott ilyenkor és én is ezt teszem már a gyermekemnél,ha ilyen gond van.Kb. 2 dl vízbe teszel egy kis ecetet,majd beleszórsz egy mokkáskanál szódabikarbónát.Nagyon gyorsan kell meginni,mert elkezd futni.Nem túl kellemes az íze,de kettévágja a hányingert azonnal. Legrosszabb esetben is segít hányni,de tényleg azonnal megkönnyebbül a gyomor.
2012. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huhh, ez egy kicsit drasztikus, nem hiszem, hogy meginná, finnyás, inkább maradok a kamillánál. Azért köszönöm! Én lehet, hogy majd kipróbálom, ha nekem lesz hányingerem.
2012. nov. 21. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
A szódabikarbóna tényleg jó, bár én ecetet nem teszek hozzá és még gyereken sem próbáltam.
2012. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami bélflóra is jól jöhet, ha valami vírust nyelt be, gyorsabban helyre teszi a pocakját.
2012. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, tárgytalan! Még mielőtt bevittem volna neki a kamillateát, kidobta a vacsorát :) MEgkönnyebbült szegénykém, most már alszik.
2012. nov. 21. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak mellesleg írom, hogy nekem anyukám húslevese segített mindig!!Mondjuk azt jó idő megcsinálni, de nekem bármi gyomor panaszom volt, már kezdte is össze dobni, és miután megettem azonnal jobban lettem!! :)

Egyébként örülök hogy jobban lett a fiad, lehet csak össze evett valamit, én is nagyon kényes gyomrú voltam gyerek koromban!

2012. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!