Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek gond-e, forduljak-...

Fotucsok kérdése:

Szerintetek gond-e, forduljak-e szakemberhez már?

Figyelt kérdés

3 és fél éves kisfiam legalább másfél hónapja minden este bepisil. A kórházi pszichológus azt mondta, hogy ennyi idősen még nem gond, és átmeneti lesz, hisz ovit kezdte, kistesó született...

Nem tudom, de már kezd aggasztani.


2012. nov. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ej, hiszen már mondott véleményt szakember... hát a pszichológus micsoda?

Egyébként félig laikusként (óvónői végzettséggel) azt mondom, ebből a 2 dologból (ovikezdés, kistesó) 1 is elég lenne ahhoz, hogy felborítsa a kis lekét. Én is türelmet kérnék tőled.

2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lekét=lelkét
2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Szerinted ha a hivatalos verzió azt mondja,hogy még hat évesen is becsuroghat,akkor a te kis 3 és fél évesed nem fér bele?Sok neki ez a két dolog(ovi,tesó)de ha te nem idegeskedsz miatta és Őt sem zrikálod,akkor szépen helyreáll a rend és újra visszatér a szobatiszta kisfiad:-))
2012. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kórházi pszichológust szakembernek tartom...
2012. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak a "szakember" gyerekorvos azt mondta, 5-6 éves korig nem kóros, ha egy kisgyerek éjjel bepisil. Náluk semmi stresszhelyzet nincs, a gyerek 2 évesen szoba tiszta lett, 3 éves kora óta meg éjjel és az ovis alvás közben bepisil. Voltak vele UH-on, laborban, mindenhol, nem találtak semmit, úgyhogy majd elnövi állítólag.
2012. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugodtam. Természetesen, nem szólítjuk meg miatt, csak szépen átöltözünk, ágyneműcsere, és alszik tovább. Napközben meg szót sem szentelünk rá. Na remélem hamarosan visszaáll a rend :)
2012. nov. 22. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval ma azt kell írjam, egy két száraz hetet leszámítva 7 éves korára múlt el. De még ezt is a normális kategóriába sorolták.
2016. szept. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!