Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiam ovis, imádja az...

4 éves fiam ovis, imádja az oviba, semmi gond nincs vele csak hangos. Mit tegyek? Mivel tudom neki elmagyarázni h ne hangoskodjon?

Figyelt kérdés
Otthon is ezerszer elmondom neki h halkan játszon, de kb 5 percig tart és ismét hangosan brümmög az autójával, v húhúzik a vonattal meg stb.Mindig mondják az óvónők h semmi gond nincs vele csak nagyon hangos az oviba is.Szerintetek h tudjam leszoktatni a hangoskodásról?Vagy semmivel majd idővel elmőúlik ?v ez így marad mindig?Segítsetek vagy adjatok tanácsot, ötletet
2012. nov. 7. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mondjuk egy fiú szerintem nem baj ha hangos:)) az én fiam is hangos , nekem már az gyanús ha nem brümmög. Szerintem hagyni kellene neki időt mikor hangoskodhat és akkor nem rászólni. De nem lehet baj esetleg a hallásával? Én egy időben gyanakodtam erre, és volt is halláscsökkenése mert nem lett rendesen kikezelve egy fülgyulladás.
2012. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam, sőt a lányom is ilyen, iszonyú hangosan beszélnek játszanak és akárhova elmegyünk velük, zeng a hely tőlük. Én már mindent kipróbáltam ígértem kértem könyörögtem, büntettem hatástalan. Voltunk fülészeten, nem nagyot hallók vagy ilyesmi...Nem tudom, egyszerűen ilyen típusok...
2012. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisgyerek!! Aki nem bírja, használjon füldugót!
2012. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyél neki hangtompítót !
2012. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!