Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több hete tartó köhögés, mit...

Több hete tartó köhögés, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

3 éves kislányom múlt hónapban beteg volt (torokgyullasás, köhögés), kapott antibiotikumot.

Akkor meggyógyult.

De kb 2 hét múlva megint köhögni kezdett, orra folyt. Köptetőt + orrcseppet kapott, 1 hetet itthon volt. Ahogy vittem oviba, most megint folyik az orra, és nagyon köhög (hurutosan).

Nem szeretném, hogy tüdőgyulladása vagy más komolyabb baja legyen, de most megint orvoshoz kéne vinnem, és újabb gyógyszer? Vagy mi a teendő?



2012. nov. 22. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! amit én végigcsináltam az elmúlt egy hónapban: stodal, lándzsás útifű, prospan, orrcseppek semmi.


Ami bejött: hagyma feldarabolva az ágya mellett, éjszakára luuf balzsam, fürdés kakukkfüves vízben, probiotikum és tengervizes orrszívás után mindig egy homeos orrspray amit nem csak 1 hétig lehet használni: euphorbium compositum heel; nappal sok mézes hársfatea, C vitamin, fenistil csepp

ezek pár nap alatt rendbe tették úgy h előtte 1 hónapot hagyott ki a bölcsiből, jah és a legfontosabb: az ágya fejrészét megemeltük pár fokkal, így éjjel a váladék lecsúszott és nem pangott a torkában.

Egy próbát megér, fentiek közül csak az orrspray drága, de közel sincs annyi mint a stodal, lándzsás, prospan hármas.

2012. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Fül-orr-gégész. Majd ő megvizsgálja rendesen, és kikezeli.
2012. nov. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a mézes hagymatea jött be, plussz párásítás a szobában és a fej megemelése éjszakára. Pont tegnap mondta a lányom bölcsis társának az anyukája, hogy náluk meg csak a hársméz hozott sikert.
2012. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a visszatérő köhögésre és orrfolyásra a mellkasra kenhető krém jött be (ezt minden lefekvés előtt). 2 nap alatt rendbejött és a bölcsiben is ajánlottuk másoknak, akiknél szintén bevált.

Dr Theiss, Eukalyptus balzsam

Ahogy melegszik a mellkason, párolog, beszívja a gyerek, légzését is könnyíti. Én nagyon vékonyan kenem fel és hogy dunsztba legyen, pólóra adok vékony hosszúujjú pizsi felsőt.

2012. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltam vele gégészeten, kaptunk antibiotikumot, de azt tanácsolták, vigyem gyermek pulmonológiára hétfőn, ha nem javul addig...

2012. nov. 23. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
majd megírod hogy mit mondtak pulmonológián? Köszi!
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!