Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napig tartó láz és hőemelked...

2 napig tartó láz és hőemelkedés, és szörnyen erős köhögés miatt nagyon aggódom a babámért. Jártatok így és egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
A gyógyszerek miatt is aggódom, amíg lázas voltam és 37.9 -es hőemelkedésem volt ,sok algopyrint vettem be. Tegnaptól már antibiotikumot kell szednem. Sajnos még nem érzem a babám mozgását, így nem tudok róla meggyőződni, hogy rendben van-e. 16 hkm
2012. márc. 14. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A láz, ha nem csillapítod - az árthatott volna, a lázcsillapító nem nagyon, az antibiotikum meg semmiképp. :) Nem lesz semmi baj. :)

31 hkm

2012. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére már nem az első trimeszterben vagy, jól tetted hogy csillapítottad a lázad. Lehet még úgy tudom Rubophent is bevenni, langyos zuhany, sok-sok folyadék. Jobbulást kívánok neked!
2012. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lázat csillapítani kell, az többet árt, mint az algopyrin. Gondolom nem marékszámra vetted be a gyógyszert. Nyugi, minden rendben a babáddal. Egyébként a tartósan 38-38,5 fok feletti láz a veszélyes.
2012. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat! Sziasztok!
2012. márc. 14. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, és már babázol azóta, de én is válaszolnék! 9 hetes múltam, mikor nagyon magas lázzal (39,6) kihívtuk az ügyeletet. Kijöttek, majd sajnálkoztak, hogy a baba nem valószínű, hogy megmarad, minél előbb csináltassunk egy UH-t. Jól ránk hozták a frászt! UH mindent rendben mutatott! Karácsonykor lesz 2,5 éves a kislányom, és ennél egészségesebb, szebb, elevenebb nem is lehetne! :)


Szóval aki hasonló cipőben jár, csak azt tudom javasolni, hogy nyugi! :)

2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, azóta már megszületett, és gyönyörű egészséges kisfiú lett! Sziasztok! :)
2013. febr. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!