Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek hasonló problémá...

Van valakinek hasonló problémája? Valamilyen járvány kezdődik?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves,múlt héten kicsit folyt az orra,de nem vészesen,hétfőn sírva hoztam haza az oviból,mert nagyon fájt a feje és a hasa.Elvittem magándokihoz aki írt fel protexint, espumisant,cataflamot és láz esetén nurofent.

A hasa nem megy,sőt ma elég kemény volt a széklete,de a pocak még mindig fáj és minden délutáni alvás után panaszkodik,hogy fáj a feje egyik oldalon és hőemelkedése is van 37-37,3.Vírus lehet?Tapasztalt valaki hasonlót mostanában?Meddig térhet vissza ez a láz?Jövőhéten kedden császárra vagyok kiírva és nem tudom addigra meggyógyul-e.Nem szeretném így itthon hagyni!


2012. nov. 22. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet hogy hülyeség de nem lehet hogy érzi azt ami most történni fog és ez lelki eredetű?Beszéltetek neki gondolom erről hogy el kell hogy menjél a kórházba,stb.Kistesója fog születni,és az ezzel járó dolgok,illetve gondolom Te is feszült vagy...okozhatják nála.Meg persze vírus is.Láza is volt?
2012. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen hétfőn 38 fokos láza volt!

Nem hiszem,hogy lelki eredtű,mert nagyon várja a tesót,Ő mondogatja,hogy igazán megszülethetne már,és milyen jó ,hogy addig Mamánál lehet!

2012. nov. 22. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz a vírus mint a kislányomnal, csak kicsit másképp jön ki rajta.

Múlt héten pénteken betaknyosodott (2,5 éves bölcsis). Volt egy kis hőemelkedés, de nem vészesen. Szinte teljesen elmúlt, úgy nézett ki, hogy szerdán mehet bölcsibe, de hétfőn éjjel hányt egy nagyot, és azóta egyfolytában fáj a gyomra és hasmenése van. Néha lázas, néha csak hőemelkedése van.

Én is arra gyanakszom, hogy ez egy olyan vírus ami náthával kezdődik és bélpanaszokkal folytatódik.

Egyáltalán nem úgy néz ki mint aki gyógyulna, pedig kap hasmenés elleni gyógyszertári keveréket (ez mindig használni szokott, de most ez sem segít). Remélem hétfőre jobban lesz, és mehet bölcsibe.

2012. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasfájás fejfájás együtt jár minden féle betegséggel. Kicsiknél főleg hasfájás a betegség előjele, és nem kell annak hányós vírusnak lenni. A lányomnak mindig a hasa fáj betegség előtt. Ha mondogatja, hogy fáj a hasa, akkor tudom, hogy 1-2 nap múlva jön valami nyavalya. Akár egy nátha, akár egy torokgyulladás.


Viszont, ha azóta még mindig hőemelkedése van és továbbra is panaszkodik, akkor én nem mennék neki orvos nélkül a hétvégének. Inkább lássa orvos ma, minthogy hétvégén ügyeletre keljen menni. Lehet holnap 39 fokra felszökik a láza, de az is lehet, hogy holnapra kutya baja lesz.

2012. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már kicsit jobban vagyunk.Mint írtam látta doki hétfőn,Ő írta fel a gyógyszereket.Mára kiderült,hogy az oviban járvány van és ezt kaptuk el mi is.Remélem keddre már teljesen jól lesz!

Egyébként nekünk mindig az orrfolyás jön először és a végén a hasfájás!

2012. nov. 23. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Ma voltam a kislányommal orvosnál.

Igen, nálunk ilyen járvány van, rákérdeztem, mi voltunk kb. a 30-ikok ezekkel a tünetekkel ma.

2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!