Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt a rágótablettát mennyi...

Ezt a rágótablettát mennyi idős kortól lehet adni?

Figyelt kérdés

Adhatom a kislányomnak aki márciusban lesz 3éves? [link]

A szirupot semmilyen formában nem akarja már megenni/inni,még teában sem! Semmivel nem lehet "átverni".



2012. nov. 22. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen már adhatsz neki. A vitamint nem lehet túladagolni.
2012. nov. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves elso, a vitamint is túl lehet adagolni.... Kérdező, a gyógyszerész tudna erre választ adni.
2012. nov. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én adtam, bár igazàból akkor szabad, ha megvan az a súlya, ami az átlag 3 évesnek. Lányom 2,5 évesen 16 kg volt, bátran adtam neki.

Egyébként van a bérének is gyerek rágótablettája, a nagyobb kiszerelésben többféle ízű van.

Nem valami finomak ezek a cukorkák.

2012. nov. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 éves kortól adható ez a vitamin,pont most vettem ilyet a keresztfiamnak,aki februárban lesz négy.az én fiamnak viszont nem ajánlotta a gyógyszerész,ő szeptemberben volt három.amúgy ez a vitamin a multitabs immuno kid koppintása,csak harmad annyiba kerül.1300 körül vettem a másik meg 3300 körül van.ja és a juvitában 45,a multitabsban 30 szem van.ezért akartam én is ezt a fiamnak,de nem ajánlotta a gyógyszerész.A Kresztfiam ezt megeszi, a multitabs nem ízlett neki.

én nem ajánlom még 2,5 éves gyereknek

2012. nov. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam szeptemberben lett 3 éves, augusztustól kapja ezt a vitamint. Annyi, hogy a gyógyszerész azt mondta, hogy csak egy felet adjak neki egy nap, mert hogy 4 éves kortól ajánlják, de így nem lesz gond (így 3 hónapra elég).
2012. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy a lányom már 20kg felett van.:)
2012. nov. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!