Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 honapos "fenyevö" a fiam!...

27 honapos "fenyevö" a fiam! Kinel mi segitett az etvagy fokozasaban?

Figyelt kérdés
Szinte semmit nem akar megenni, immar 1 eve küszködünk a gonddal hol jobb, hol nagyon rossz.Meg a jobb fazisokban is keveset eszik, de mostanaban semmit.Szamomra neha erthetetlen hogy lehet ennyi kajan ellenni.Voltun mar orvosnal is a problemaval...nem vashianyos.Egyebkent aktiv, jokedvü gyerek.Szeretnen ha leirnak akik hasonlo cipöben jarnak mi segitett?Edesseget nem kap es vizet iszik, tehat nincs fölösleges kaloriabevitele, ami csökkentene az etvagyat.Ma reggel megivott 7 orakor 2 dl tejet, reggelire 2 felet kinaltam neki semmit nem evett.Deleött setalni voltunk(+ orvosnal mas okbol, de nincs torokgyulladasa sem) szinten semmit nem evett.Jött az ebed...leves nem kell...masodikbol 3 szem borsot es 1 babyrepat evett.Mi segithet esetleg?Valaszaitokat elöre is köszönöm!

2012. nov. 25. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a helyzet nalunk is csak nekem lanyom van.semmi nem segített, csak az ovi. ahogy bekerült közösségbe, megjött az étvágya is. na most sem nagyevő, 4,5 évesen 14kg, de mindent megeszik és rendszeresen eszik a többiekkel.
2012. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is a közösség hozott egy kis változást+a zejet próbáld lecsökkenteni vagy csak este igyon.Nekem is doki mondta hogy úgy eltelíti a gyomrukat hogy délig kihúzzák vele.Nálunk most is van sokszor hogy vajaskenyeret kér főtt kaja helyett de én már azt adom neki amit kér.3,5 éves 13 kg.
2012. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet, a harmadik évében már többet eszegetett, mint korábban, de igazán a bölcsi segített. Most sem feneketlen gyomrú, de eszik, eszeget. Csak ki kellett várni. :)
2012. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!