Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki milyen ajándékot vett,...

Ki milyen ajándékot vett, vesz első szülinapra. Illetve karácsonyra kislánynak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
1 szülinapjára építőkockát, labdát, könyveket, FP 3 db-os autót kapott.
2012. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsö karácsony:fp tanuló kutya,mászástanító interaktív labda.első szülinap:fp noé bárkája állatokkal
2012. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. szülinapr,a igaz fima van, de ezt kapta: [link] többé nem vennék, mert kb. használhatatlan. karácsonyra ezt kapta, akkor 7 hónapos volt: [link]
2012. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülinapra formabedobó játékot kapott, mondókás könyvet, szánkót, fürdős játékot. Karácsonyra hintalovat, bébitaxit, építőkockát, babakocsit, babát.Ebben persze a rokonság ajándéka is a felsoroltak között van, de mivel megsúgták, így tudok róla.
2012. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adamo hintát
2012. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden, amit eddig felsoroltak az előttem szólók, tök jó ajándékötlet karácsonyra. Nekem még nincs gyerekem, de sok unokatesóm van akiket gyakorlatilag én is neveltem. Én úgy gondolom, hogy az első szülinap az meghatározó. Persze a pici nem fog emlékezni rá de attól még fontos, meghatározó és valahol jelképes is. Én úgy gondolom, hogy erre az alkalomra a legjobb ajándék nem játék, vagy fejlesztő cuccok, illetve fontosak és jó ha ezt/ezeket a rokonságtól megkapja, de most a szülőktől kapott ajándékra gondolok. Szerintem az ideális ajándék első szülinapra egy olyan időtálló valami(plüss, kistakaró, mövény pl. fa, stb.) amivel úgymond együtt nőhet fel. Babát direkt nem írtam, mert az a későbbiekben ciki lehet és már nem fog hozzá ragaszkodni. Szóval egy olyan ajándék ami lehet kézzel készített egyedi vagy vett a lényeg h végigkísérje élete során. Én így képzelem el az ideális első szülinapi ajándákot és én sajnálom, hogy nekem ilyen nem volt.
2012. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!