Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babával mennyire...

8-9 hónapos babával mennyire készültök a karácsonyra? Gondolom sokat még nem érdekli őket, dehát mégiscsak ez az első karácsonyuk, szeretném emlékezetessé tenni, de férjem szerint még tök felesleges! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, valahol igaza van a férjednek, mert a baba magasról fog tenni rá, hogy karácsony van. :) majd jövőre már érdekesebb lesz.

abból a szempontból viszont megértelek, hogy Nektek ez az első karácsony a babával. :) sztem ne csináljatok nagy felhajtást egyelőre, az is bőven elég lesz, hogy ott ültök együtt a fa mellett. :)

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsö karácsonyra a lányom kapott ajándékot,egy zenélös csigát.Akkor 11 hónapos volt.A fa nagyon tetszett neki,le akarta szedni a díszeket.A 2.már érdekesebb volt.Na idén a 3.karácsony.Már nagyon várja a karácsonyfát,hozza a jézuska. :D

A fiam 9 hónapos,szerintem ö is még csak megtépkedné....

2010. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyunk. Csak nálunk én vagyok az aki belátja, hogy ez csak nekünk fontos, kislányomnak ugyanolyan nap mint a többi. A környezetünkben mindenki nagyon izgul, hogy milyen lesz az első karácsony. :) Én úgy gondolom, hogy hasonlóképpen fogjuk ünnepelni mint a tavalyit vagy a tavaly előttit, bennünk akkor is különleges lesz a picur miatt.
2010. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan megható volt tavaly mikor este meglátta a fát. Sikongatott tapsolt.
2010. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ugyanolyan nap neki, mint a többi??? Én alig várom ,hogy meglássa a fát, amúgy is imádja a csillogó-villogó dolgokat. Megkapja azt a játékot, amit rendszeresen megnyomogat a boltban, a csomagolópapír is izgalomba tudja hozni. Szerintem pontosan tudni fogja, hogy valami van, hiszem érzi a megváltozott hangulatot, jönnek a rokonok, szól a zene (mindenre táncol)stb Azért mert kicsi, még rengeteg dolgot megért, többet, mint gondolnánk.
2010. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 9 hónapos volt karácsonykor. Az apukája ugyanúgy vélekedett, mint a Te férjed. A kislányom örült, de még a tavalyit se fogta fel annyira, a szülinapját sem. De most nagyon várja a karácsonyt, meg a szülinapját. 2,5 éves. Azért legyen olyan amilyet anyaként álmodsz! Nem az ajándékok, és a díszek, hanem a hangulat a fontos! Mert a Te rezgéseidet veszi!!! Kívánom, hogy legyen nagyon szép Karácsonyotok!!!
2012. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!